Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elítélitek ha a babával...

Elítélitek ha a babával születésétől kezdve apuka van otthon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Okokat nem ismerve, de úgy, hogy meg sem próbál szoptatni, igen, elítélem. Apuka erre alkalmatlan. Vagy anyuka hazajár 3 óránként a munkahelyéről szoptatni? Vagy este lefeji az egész napi adag tejet?

Tudni kéne a részleteket.

2011. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Anyuka úgymond nemigazán akar a babóval foglalkozni.Ez a lényeg.Bár ő ráfogja arra, hogy többet keres, mint apuka.

Reggel anyuka elmegy 6 után, majd 5 körül jobb esetben hazaér.Külföldre is jár a munkájából adódóan.

Haza tuti nem fog menni tejet lefejni.Szerintem az egész tejügyet hanyagolni fogja.

Csak kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye.

Én elítélem, viszont a férjem szerint ez a manapság elfogadott dolog.Mármint az, ha apuka van otthon a csecsemővel.

2011. márc. 23. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen körülmények között elítélem. Még ha anya jobban is keres mint apa, legalább fél évig bírja már ki otthon a babájával... ha annyira jól keres, tegyen félre, és ha jó munkaerő, úgyis visszavárják (első vagyok)
2011. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ítélem el....Szerintem én és ugyanúgy senki nem jöhet ahhoz,hogy elítéljen valakit,úgy,hogy csak félinfokat tud. (nem,nem tud teljeset,mert azt maximum az a két ember tudja,akikről szó van)

Szóval szerintem nyilván ők ezt megbeszélték,nekik fekszik a dolog,és tudják,hogy miért teszik...

2011. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, az ő dolguk.
2011. márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sajnos a világ túl anyagias, és nem lehet senki pénztárcájában nyúlkálni, nem tudhatod van-e hitelük, ami manapság elég gyakori, de valamiből meg kell élni, és ha anya 100e rel többet keres??? Én sem tudnám itthon hagyni a gyerkőceimet, mert imádom őket, de sajnos pénz beszél.... és elítélni nem szabad senkit!!!
2011. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem ítélem el, DE nem értek vele egyet. Tényleg, legalább fél évet kibírhatna anyuci, hogy szoptathasson. Ha nem akar vele foglalkozni, minek neki a gyerek? Este 5-8ig? Ha ennyire anyagias akkor csak dolgozzon, ha meg gyereket is akar, akkor hozzon érte áldozatot, legalább fél évig, amíg pótolhatatlan a szoptatás miatt.
2011. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sem ítélkezem, de szerintem nagy hülyeség.

Ha anyuka olyan nagyon jól keres, akkor a tgyás sem lesz kevés, vagyis simán otthon maradhat a kicsivel arra az időre. Ráadásul ha nagyon anyagias, akkor az sem elvetendő szempont, hogy a gyerek 168 napos koráig az apuka semmilyen juttatást nem kaphat...


Nincs azzal gond, hogy anyuka visszamegy dolgozni, de mivel nem feltétlenül járna rosszabbul ha otthon maradna tgyáson, így valószínűleg arról van szó, hogy nem érdekli a gyereke. Szegény baba, már most sajnálom, de legalább az apja vele van:(

2011. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Igen. leginkéább szoptatás miatt, de ha valaki ne bír ki min 1 évet munkája nélkül, az később sem lesz jobb.

Sőt..

Az ilyen nőnek témyleg felesleges a gyerek.

2011. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elítélni nem ítélem el, de úgy gondolom, én nem tennék ilyet. Ha mindenáron menni akarok dolgozni, akkor hat hónapig anyáskodok otthon, és utána cserélnék apával.
2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!