Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jo még méretileg...

Szerintetek jo még méretileg a Graco quattro tour a 2 éves kislányomnak? Valaki azt irja hogy 15 más azt hogy 25 kiloig jo! A lányom 11kilo!

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeség már egy ekkora gyereknek ilyen nagy kocsit venni de nagyon beleszerettem ebbe a kocsiba de csak képeken láttam eddig, bizos beleférne csak nem tudom hogy azért itt ott mennyire logna le rola!Egy honapja vettem egy Baba Star babakocsit télre legyen lábzsák ne fázzon 15 kiloig irták akocsit és szegényem olyan viccesen néz ki benne!A lábzsákba belese fér a lába!A sogornöm nemrég vett egy graco spreet az méretileg tökéletes lenne neki szerintetek méretben hasonlit a két Graco?Köszi ha válaszoltok
2010. okt. 6. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem linkeld be, úgy egyszerűbb válaszolni, de így látatlanban is, 11 kilós kislánynak szerintem biztos jó:-)
2010. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szia

nekem graco mirage van, ez kicsit kisebb a quattro-nál, szóval tuti jó lesz a 2éves kislányodnak.mi még napiasan használjuk, 2,5éves a kisfiam.a mi lábzsákunk, nem olyan hogy a kocsira kell csatolni, hanem van egy alsó része,azt kell a kocsiba,az ülésre rakni,arra ül a gyerek és felülről megy rá a teteje és zippzárral kell összehúzni.pfúúú,remélem értetted :)

szóval az én kisfiam elfér a lábzsákban is.

2010. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]

2.válaszoló vagyok, ilyen

2010. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Méretileg biztos, hogy jó! Még ha 15 kg-ig is, akkor is, sokára lesz ő 15 kg.

És tudom, hogy nem kérdezted erről a véleményünket, de szerintem totál felesleges babakocsit venni a kétévesednek.(Ráadásul többet is?!) Nemsokára bele se lesz hajlandó ülni.

2010. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok, az én fiam még szívesen babakocsizik.megtanulta, hogy délelött babakocsival megyünk ügyeket intézni, boltba.délután van a séta,motorozás,játszótér ...stb...
2010. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A Baba Star-rol is azt irták hogy 15 kiloig jo de mondjuk ez egy elég kicsi kocsi ha bele ül a lányom nagyobbnak látszik mint a kocsi!Az autonkban az elsö ülés elé befér!Ugyan az a kivitelezése mint a quatronak csak sokkal kisebb és más név!Amugy azt elakarom adni és helyette venni a gracot!Nagyon szeret kocsikázni a lányom olyan jokat alszik sétálás közben!
2010. okt. 6. 12:39
 7/17 A kérdező kommentje:
Nyáron ritkábban használtunk babakocsit itt a faluban tologattam három kerekü triciklin is de télen azért mégiscsak jobb egy lábzsákos kocsi!
2010. okt. 6. 12:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a Quattro Tour van.Az én fiam 15 kiló(2.5 éves),de a kocsi meg sem érzi a súlyát.Én imádom ezt a kocsit(újonnan vettük,hordozóval,lábzsákkal,mindenféle tartozékkal),narancssárga-szürke a mienk.Tervezünk még gyerkőcöt,biztos,hogy őt is kiszolgálja majd,és még el is fogom tudni adni.Szerintem hasonló méretűek.
2010. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
www.babitu.hu/228-baba-star-ketfunkcios-babakocsi-zold.html ilyet vettem csak fele ekkora a lábzsákja
2010. okt. 6. 12:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ilyen van a fiamnak: [link]
2010. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!