Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemsokára fog megszületni a...

Nemsokára fog megszületni a ksifiam, és ezt a ruhacsomagot néztem ki. Szerintetetk megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 6. 13:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van a csomag. A bodyk nálunk együtt nőttek a kisfiammal, mi sokáig használtuk őket, pedig 3900g volt a születési súlya. Én bentre nem öltöztettem be, ha kimentünk akkor pedig úgyis adtam rá, kabátot, overállt, polár nadrágot - ezeket csak ráaádtam a benti ruhájára.

Ha veszel hozzá pár meleg darabot (gondolom, hogy szándékodban állt), akkor teljesen jó a csomag.

2010. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szoasztok! köszönöm a vűlaszokat!

Én is úgy gondolom, hogy darabra nem túl sok ruha, hiszen lehet, hogy naponta többször kell majd átöltöztetnem., akkor viszont jól jön majd, hogy nem kell állandóan mosni. Egyik válaszolónak igaza van, ezeket úgyis csak bent a szobában hordaná, ahol meleg lesz, kintre vettünk bundazsákot, melegebb ruhát.

Egy barátnőm szerint simán megéri, viszont több vélemyényre is kíváncsi voltam, ezért kérdeztelek Benneteket. Én még gondolkodom a dolgon, de hajlok rá, hogy megvegyem. :)

Mégegyszer köszönöm Mindenkinek a választ.

2010. okt. 6. 14:14
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A turiban az 50-56-os ruhák fillérekért vannak, ennek a töredékéért vennéd meg. Én rugdalózón és Body kívül semmit sem használtam a fiaimnál, ezek a nadrágok, ingecskék teljesen feleslegesek. Árban nem drága, de olyan gyorsan kinövi, hogy csak nézed, hogy ezt sem hordta, ezt sem.
2010. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

56-os ruháink összesen 10db volt, bőven elég volt, egy hét alatt kinőtte a fiam.

Én nem venném meg, a negyedét ha használnátok, és látom, hogy 50-es méret is van benne, ami alapból használhatatlan egy 3kg körüli babánál.

2010. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nadrág, kising felesleges egy ujszülöttre, főleg télen. Ujjatlan rugi hosszu ujju badyval jó bentre , vagy hosdzu ujjú rugi. Erre fogsz huzni egy -két meleg nadrágot rá a sétához+kardigánt, arra megy rá még a bundazsák. Felesleges ez a csomag, sok mindent nem tudsz használni belőle majd.
2010. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én,mint 2 gyerekes anyuka azt mondom nem éri meg.Pláne,hogy a legkisebb méretet tartalmazza csak.Nézz körül az 1 ft-ról induló csomagok között,gyönyörű dolgok vannak.Én ezt nem venném meg.
2010. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért megérné viszont felesleges ennyi ruhadarabot venni 56-os méretből. Mi kapásból nem is tudtunk hordani ekkora méretet:)Ha 62-es lenne akkor már elgondolkodnék..Viszont télire felesleges a rövidujjú body akkor már jobb ha csak hosszúujjúakat veszel.

A vékonyabb ruhadarabokat pedig kinővitek mire hordhatná a pici.

2010. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én azt venném meg amit az anyuka ajánlott.Azok 0-3 hónapos babára valók.Abodykat vegyél tescoba.Az a csomag olcsóbb is.Én nem venném meg amit te kinéztél magatoknak,de te döntesz.Én csak egy vélemény vagyok.3 éves kislány anyukája
2010. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki linkelt, most jöttem rá, h esetleg azt hiheted, h az enyém a csomag, de nem az enyém, csak körbenéztem a teszen.
2010. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szia! Csak 3 megjegyzés, ami eszembe jutott:

1. Nem tudod, mekkora le sza pici, lehet sokkal kisebb is, így 2-3 hónapos koráig is használhatod a cuccokat.

2. Nem igaz, hogy nehezebb ráadni a felül patentolós rugikat

3. Nem igaz, hogy télen nem használsz r.ujjú bodyt, h.ujjú plüss rugi alá például az illik.

A babám 2800 grammal született, kb. 3-4 hónaposan is voltak még 56-os cuccai. A rövidujjú ingecskék tényleg feleslegesek.

2010. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!