Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetetk ciki ha használt...

Szerintetetk ciki ha használt cumisüvege lesz a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
A fiamnak (18 hós)vettünk drága Aventes cumisüveg készletet, mindenféle tartozékkal, de ő már nem használja. Gondoltam jó lesz a másik babómnak, aki a napokban fog megszületni. De pár ismerősöm szerint ne csak a cumifejet vegyek újat, hanem az üveget is cseréljem le. Szerintetek?
2010. jún. 18. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell újat venni. Kisterilizálod, s használhatjátok! Szerintem jól teszed, ha ezen spórolsz! Nagyon drága a cumisüveg, nehogy kidobd!
2010. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég a fejet kicserélni. Úgyis kifőzöd.

Ráadásul a tietek volt előtte is, nem idegené.

Mi a barátnőméktől kaptunk. Olyan, mint az új. Csak a gumit vettem újat.

2010. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Hisz családban marad, tudod honnan származik. :) Dehogy kell ezért új üveget is venned. Úgyis fertőtleníted.
2010. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attól függ hogy mennyi ideig használtátok milyen állapotban van
2010. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ment tönkre (bár az AVENT jól bírja), akkor nem kell új. Nekünk egy cumisüvegünk van. Igaz mi csak akkor használtuk, ha lefejt anyatejet adott neki valaki, mert én nem voltam itthon, de mindkét lányom ugyanazt használta. (Szintén AVENT) Két év van közöttük. :o)
2010. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szia é nis használtan vettem a vaterárol mellszivot és ahhoz volt használétan cumisüvegek, én jol elmostam öket ecettel is megsterilizálétam, cumit se veszek ujat üvegre valot ugy értem. nagyon drága, és jo ez is. játszos cumit egyet vettem ujat.
2010. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
játszós cumit én azért néhány havonta cserélem, mert egyszerűen elhasználódik. Cumisüvegünk több is van (tápszeres 2 hós korától), több cumiméretben, tehát az is "cserélve" lett. De az üvegek nálunk eléggé elhasználódtam, így örülök ha a fiamat kiszolgálják :)
2010. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt fogom csinálni, csak cumit fogok újat venni (most várom a 2. babát), az üveg marad. Csőrös itatót pedig úgy ahogy van, megörökli a kistesó, annak nem kell új fej, mert semmi baja.
2010. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem várok babát, de a lányom üvegeit eltettem a leendő kisöcsinek:) Ezek az üvegek nagyon strapabírók, én is majd csak cumit veszek rá.

2010. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

dehogy ciki!

én is a mellszívóval együtt idegentől vettem, sterilizáltam és kész. egyébként a legközelebbieken kívül úgyse tudja senki:)

szép szülést kívánok!

2010. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!