Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha beteg a gyerek tolerálják...

Ha beteg a gyerek tolerálják a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Sokat beteges a két kisfiaim,hörghurut,mandula gyulladás stb. nem komolyabb,de ezekkel szeretném itthon ápolni,gyógyítgatni őket. Mivel fertőző így közösségbe nem mehetnek. A munkahelyemen már kérdezték hogy nem tudom máshogy megoldani? Úgy érzem közel a vég a mh-en. Nektek van jobb tapasztalat,vagy ez az átlag?
2010. okt. 16. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyenlőre tolerálják,de igazán nem beteges.Most bölcsis szept.-től.összesen 5 napot volt itthon eddig.Szerdán lázasan hoztam haza,csüt.apa itthon maradt vele szabin én meg péntekre és hétfőre mentem szabira(nem betegszabi).A másik,az 1 nap volt,mert du.mondták,hogy hasmenése volt,de én ezt itthon nem tapasztaltam,sem aznap sem másnap egész nap(de.elmentünk dokihoz),így pénteken már ment.Akkor is szabin voltam.

Mi úgy oldjuk meg,amennyire lehet,hogy hol én hol párom megy szabira,ha nekünk bajos a dolog,akkor néha anyukám is tud rá vigyázni,de ő is dolgozik,ugyhogy ő is csak szabira tud menni.

A pároddal nem tudjátok megosztani?Gondolom a te fizetésed is fontos,nem jönne jól,ha kiraknának...

Mennyire kicsik a fiúk?

2010. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túl jól. Iskolában dolgozom, most szeptemberben 1 hetet voltak egyszerre betegek az ovisaim, de muszáj volt szétosztani a családban: pénteken és hétfőn én voltam betegszabin (és mindenki emlegette a suliban, hogy mennyire "hiányoztam", pedig keddtől a párom meg a szüleim voltak otthon velük. Remélem ezt a hónapot megússzuk! Akkor novemberben talán nem húzzák annyira az arcukat. Nem hiszem, hogy kiraknának emiatt, de az se jó, ha pofavágás megy...
2010. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 és 6 évesek. A nagyobbik már keveset beteg,de a kicsi többet. A párom nem igazán tud vele maradni,a nagyik dolgoznak,egy nagypapa van otthon aki nem vállalja sajna. A párom apukája. Én is szabin vagyok de ha az is elfogy akkor már gáz lesz.Még 14 napom van,ebből 7 kell a téli szünetre. És még csak október van. :-(
2010. okt. 17. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Náluk torelálták ,illete gondolom a kicsinál is fogják, ha visszamegyek dolgozni.

A Hovédségnél dolgozom 8 éve.

2010. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van felvétel? :-)
2010. okt. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!