Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is a nagyszülő azt...

Másnál is a nagyszülő azt élvezi ha sír az unokája (csecsemő)?

Figyelt kérdés

Én nem értem ez miért jó. A baba azért sír mert rossz valami neki.

Anyós mondta amikor nálunk volt, hogy sírjon mert hallani akarja.

Hétvégén szüleimnél voltunk, és apám is mintha direkt csinálta volna, hogy sírjon a 3 hónapos gyerek. Aztán amikor elvettük tőle, hogy megvígasztaljuk (álmos volt), akkor meg nevetett folyamatosan azon hogy sír a baba. Aztán mérgemben megkérdeztem, hogy most mi olyan vicces. Válasz: mert milyen aranyos.



2023. márc. 9. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Régen szokás volt ez a sírjon, mert attól fejlődik a tüdeje mondás. Nem lehet ilyesmi a háttérben?
2023. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Férjem is ezt mondta amit 11-es válaszoló írt. Nagymamám ki is hagytam a felsorolásból, ő is azt mondta hadd sírjon... hülye régi szokás.


Anyám meg mondogatja, hogy majd néha hagyjam ott ha elmúlt 6hónapos. Hát így biztos nem fogom, hogy apám ezt élvezi.

De akkor köszönöm nektek, megnyugodtam, hogy nem csak én akadok ki ezen. Szerintem nem normális élvezni, hogy sír a kisbaba.

2023. márc. 9. 13:53
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteg és fura. Nekem is mondták, hogy hagyjam sírni, erősödik a tüdeje, én ezt szánalmasnak tartom. 2 hónapos a kisbabám, de belőlem rendesen olyan stresszt vált ki néha, hogy sír, hogy leizzadok tőle. Nem, hogy még akarjam, hogy sírjon…
2023. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!