Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fürdőkbe be lehet vinni...

A fürdőkbe be lehet vinni babakocsit, vagy ti hogyan altatnátok az 1 év alatti babát egy egész napos fürdőzésen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 13:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Mi most voltunk direkt ilyen családi hotel/fürdőben, és ott nem lehetett bevinni a babakocsit a fürdő részre. Nem is higiénikus, meg teszem azt beviszik tizen, akkor már senki nem megy se jobbra se balra. Én is vittem strandra annak idején az 1 év alattimat, de ott szabadtér volt, és a napozó sátorban altattam. Zárt fürdőbe csak úgy mentem/mennénk, hogy ott van a szállásunk is, és alvásidőben visszamegyek vele a szobába.
2023. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

10-es ezzel azt mondod, hogy az 1 éves baba szükségleteit magasról sz...ja le anyuka. Csak azért, mert ő mást akar.

Hát szerintem meg nagyon is törődnie kéne azzal, mi való és mi nem való az 1 évesnek. Akkor is, ha anyuka másképp töltené a napját. Aki nem így gondolkodik, az inkább ne is vállaljon gyereket.

2023. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Ja, nyugodtan told be a sáros kereket a vizes földre... azt ne csodálkozz, ha a kezedbe adnak egy felmosót 🤦‍♀️
2023. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen fekvő pozíciós pihenőszékben vagy polifoamon szoktam altatni..

Nyilván akkor én ott vagyok mellette, a tőbbi gyerekkel pedig az apjuk vagy épp a mamák vagy kivel vagyunk az megy, vagy cserélünk.


Szabadteren is a pléden vagy babakocsiban szoktak aludni..

2023. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Jobb helyeken van ottani sportbabakocsi, amit a fürdő területén lehet csak használni. Mi abban szoktuk altatni.
2023. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%
Anno egy kis fektethetos sportkocsit bevihettem.
2023. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Voltunk anno a 8 hónapossal az Aquaworldben, bevihettem a babakocsit, vígan pancsolt, aztán meg békében aludt. Kicsit nagyobb korukban meg a nyugágyakon aludtak délben az emeleten.
2023. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
Be lehet általában vinni. Mi például babaúszásra is egy strandra jártunk, ott értelemszerű, volt hogy bevitte az ember.
2023. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nekem a fürdőről a kalasszikus gyógyfürdők jutnak eszembe, ahol 14 év felett lehet csak bemenni. strand, aquaworld meg ilyen helyeken meg kell nézni a honlapjukon más-más a szabályzat van aki beengedi a babakocsit
2023. márc. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi rosszindulatú majmot egy helyen...mit kell beleszólni abba, hogy más mit csinál? Segítő szándékú javaslatokra volt kíváncsi a kérdező szerintem, nem pedig arra, hogy oltogassák idegenek, hogy mit kéne csinálnia a helyett, amit kérdez. Hová fajul még ez a világ...
2023. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!