Ki mit gondol? 37 hetes vagyok egész a 35 hétig kisfiút mondtak azóta meg hogy kislanyunk lesz. Szerintetek Türkiz zöld szürkével mehet lánynak babakocsiban?

Figyelt kérdés

Rico Nano 3 ín 1

Türkiz zöld szürkével sajnos képet nem tudtam csatolni

Nekem nagyon tetszik szerintem semleges mehet fiúnak és lánynak is.

De érdekelne a ti véleményetek is.

Előre is köszönöm szépen


2019. márc. 17. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Erre gondolsz?

Szerintem simán mehet. :)

2019. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen pontosan ere :)

Köszönöm a gyors választ :)

2019. márc. 17. 21:51
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
Ez inkább kisfiús
2019. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ

Szerintem semleges vagyis nekem annak tűnik

De nehéz döntés ez :(

a helyzet az hogy a baba kocsi a nagyszülők ajándéka akik 4 haponta tudnak csak látogatni minket messze élek más országban és még akkor mikor meg kaptuk úgy tudtuk fiú lesz

De azért olyat választotunk ami valamennyire semleges :)

Na se baj.

2019. márc. 17. 22:11
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
A 10 éves, kifejezetten csajos lányomnak van egy ugyanilyen színű kabátja. Ő választotta. Szóval nyugi, teljesen jó lesz. Amúgy meg a babakocsi színe tök lényegtelen. Majd a ruhái lehetnek mind rózsaszínek. :D
2019. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Ja amúgy, igaz tökmindegy.

Kidobni nem dobnám, használni kell, amíg kell.

Nekem ez egy kicsit fiús. Szóval mi Pont ezért nem fogunk elöre semmit se vásárolni, meg a rokonoknak is már még lett mondva hogy akkor ajándékozhatnak ha akarnak, amikor biztos lesz, a baba neme. Szóval, ha csak születés után, akkor akkor. Addígra persze pár semleges ruhát fogunk venni.

2019. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan már, fiús, lányos, senkit nem érdekel. Én kaptam egy sötétkék babakocsit az egyik barátnőmtől, természetesen nem vettem egy rózsaszínt azért, mert lányom lett. Mindenki megkérdezi séta közben, hogy fiú, vagy lány van-e a babakocsiban.
2019. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. márc. 17. 23:10
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kocsi csodaszép. Fiúnak, lánynak is. Nekem is unisex van, barna-bézs, a benne ülő full rózsaszìn ruhás, fülbevalós, pillangós plédes gyerekről meg megkérdezik, hogy fiú-e. :-)
2019. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen uniszex.
2019. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!