Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Phil & Teds Verve testvérkocsi...

Phil & Teds Verve testvérkocsi, illetve Peg Perego Gt 3 Fortwo babakocsikat miért nem lehet kapni egész Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Vagy esetleg volna ötletetek, hogy hol kaphatok ilyen babakocsit vagy hasonlót, amit később egyszemélyes babakocsi ként is tudnék használni?



#phil&teds peg perego gt3
2012. júl. 21. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Használt is jó? Mert itt van néhány. Régebben lehetett kapni a Brendonban, de most nem találtam a honlapjukon. Esetleg menj be egy boltjukba és kérdezz rá, lehet, hogy tudnak rendelni. Meg még az Elefáni Babadiszkontban is érdemes érdeklődni, nagyon segítőkészek. A vaterán a kék babakocsinál olvastam, hogy ők is a Brendoban vették, igaz 2010-ben.



[link]


[link]

2012. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vatera, teszvesz, jófogás mi is ott vettük, bár nekem ezek annyira nem tetszenek mert a lábszáramnál van a gyerek, én ezt nem tudtam megszokni és mivel napi szinten használtam így eladtam.

nekem a nagy kedvencem a baby jogger city select. Na az tényleg praktikusan átalakítható egyesből kettessé és vissza.

Ebayen van általában.

2012. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen a kedves Brendon, én is úgy hallottam hogy egy-két éve még lehetett náluk kapni phil&teds-t de már nem, mikor bementem és rákérdeztem az a választ kaptam hogy az a bizonyos egy-két éve nem most volt, jó én ezt megértem de az a közömbösség felháborító volt, lehetett volna azt is mondani hogy nem tudjuk már forgalmazni mert nem éri meg vagy ilyesmi és megérti az ember, de mindegy nem is ez a lényeg. Igen jó volna a használt is sőt legalább spórolok. Igaz még ráérek megvenni, van még 2 hónapom szülésig addig meg van a nagyobbiknak kocsija, már csak abban bízom hogy majd akkor is találok használtan legalább. Ez a baby jogger city select is nagyon tuti, még alszok rá egy párat hogy melyiket vegyem meg. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 21. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hát igen nem ez az első és nem is utolsó panasz a Brendonra:(( Nagyon gáz a hozzáállásuk, de tényleg :(
2012. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A brendon outletben nézd azért meg, mert én ott vettem phil&teds-et tavaly decemberben és akkor még volt pár darab belőle.
2012. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi verve nem volt akkor csak sport, nekem is az van, de végülis az is átalakítható szimpla babakocsivá.
2012. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!