Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg dúsabb lesz a kisgyere...

Tényleg dúsabb lesz a kisgyerek haja, ha 3 éves koráig kopaszra van nyírva?

Figyelt kérdés

Anyósomék szerint azért erős mindenki haja a családban, mert pici korukban mindenkinek nyírva volt.

Szerintem csak genetika (a dédinek olyan erős a haja 94 évesen, hogy az nem is igaz).

Mi az igazság? 😁


2023. márc. 13. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Anyám is ezt mondja (mondta) állandóan. Nyírjuk le a gyerek haját, mert attól erősödik. Majd mikor megkérdeztem, hogy akkor a nővéremnek miért nem lett a ritka, vékony szálú hajából dús, erős lobonc akkor nem tudott rá válaszolni. Nekünk is állandóan rövid, öcsi frizuránk volt gyerekként.
2023. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 babyboom567 ***** válasza:
83%
6 éves elmúlt a gyerekem ,életében 1x volt géppel lenyírva a haja kb,2,5 évesen.Mégis annyi haja van,hogy elég lenne 3 másik embernek is.Na,erre mi a magyarázat szerinted?
2023. márc. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Persze a babáknak kell egy kis idő míg megerősödik a hajuk magától"

Nem a babáknak, hanem mindenkinek minden életkorban attól erősödik a haja, ha el van látva a szervezete mindenféle tápanyaggal, ami felnőtt korban sem kevésbé fontos, mint babakorban, úgyhogy még ez sem igaz.

2023. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"a lányok többségének nagyon szép dús haja lett a 4 év állandó vágatás után"

Anélkül is ugyanaz lett volna.


"a lányomnál is ezt alkalmaztam, és gyönyörő hajkoronája van, pedig 2 éves koráig szinte semmi nem volt"

Persze, hogy nem volt, olyan pici korban még nem szokott lenni másnak se, ráadásul te folyton levágtad neki azt is, ami volt, úgyhogy nem tudott kiderülni, hogy milyen lenne, ha nem vágnád le állandóan...

2023. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Elképesztő számomra, hogy felnőtt emberek, akik még ráadásul gyereket is vállalnak, miket elhisznek….
2023. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ötödikben aztán az összes lány elkezdte növeszteni a haját. Nekem akkor, és azóta is gyönyörű, dús hajam van,"


Mond valamit a pubertás? Semmi egyéb nem történt, mint a hormonok.

2023. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%

"Elképesztő számomra, hogy felnőtt emberek, akik még ráadásul gyereket is vállalnak, miket elhisznek…."

Az intelligenciának, a hiszékenységnek semmi köze a gyerekvállaláshoz.

2023. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!