Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt már olyan, hogy azért...

Történt már olyan, hogy azért veszekedtetek a pároddal, mert a kisgyerekkel kapcsolatban eltért a véleményetek apróbb dolgok tekintetében is?

Figyelt kérdés
Pl. vettél a gyerkőcnek egy játékot, amit párod szerint nem kellett volna, vagy valamit ő adott neki enni és ezzel meg te nem értettél egyet és ilyeneken vagy hasonlókon komolyabban is hajbakaptatok.
2023. márc. 10. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy eltér ilyenben a véleményünk, de mindketten tudunk engedni. Én úgy gondolom, hogy az dönt, aki épp vigyáz rá. Ha mégis összeveszünk ilyesmin, ott valami más alap feszültség van a háttérben.
2023. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Igen, habár kevésbé ilyen jellegű. Ami hasonló: nem akartam a babánkra ráadni a megőrzött régi foltos, dohos szagú, műszálas babaruháit.

Inkább nevelési elvek ütköztek eddig, abból is csak kevés. Pl.: ha már kipróbált mindent és a baba még mindig sír, akkor ő a sírni hagyást "próbálná ki". Ezt nem hagyom szintén.

Ezeken volt már vitánk. Nekem az az elvem hogy 2 szülő van, 2 igen szavazattal lehet dolgokat csinálni. Ha egyikünk vétózza akkor nem csináljuk.

2023. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Más miatt előfordult már szóváltás, de hála az égnek, a gyerekek dolgaival kapcsolatban egyetértés van.
2023. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Persze.
2023. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem a gyerek előtt, de volt rá példa hogy megemlítettem a páromnak, hogyha következetességet vár tőlem, akkor ő is tartsa magát ehhez és ne csak elméleti síkon.:D

Ettől függetlenül, egyet értünk a gyerekünk dolgaival kapcsolatban. Egyfelé húzzuk a szekeret.

2023. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt ilyen.
2023. márc. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, mi ha veszekedünk, általában a gyereknevelés a fő vita tárgy. Sok mindenben egyetértünk, de sok mindenen kell még megegyeznünk. Teljesen más családi háttérrel rendelkezünk.
2023. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!