Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Marslakócskák szirupról...

Marslakócskák szirupról vélemények?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az immuno forte-t használtuk akkor, mikor a gyerekek náthásak voltak, jó is volt, hamarabb kikeveredtek belőle, de állandó szedésre nem alkalmas, mert hasmenést okoz hosszútávon. A sima kék dobozos szirup spedig semmit sem ért. Nálunk ami beválni látszik, a propolis+c vitamin csepp.
2023. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, kivéve a csipkebogyós, azt én szedem a gyerek helyett, mert az elég savanyú :D
2023. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem 1 éves a baba. Akarok neki adni valami pluszt. Így vettem egy ilyen szirupot. Hátha jó lesz, ha nem akkor megeszem én 🤣
2023. márc. 17. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt kapják a gyerekeim, a csipkebogyósat. Még egyik se panaszkodott az ízére, bár szerintem egyáltalán nem savanyú.

Elégedett vagyok vele, nem tervezem lecserélni.

2023. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok, nekem is ízlik, a gyereknek nem. Ha az innivalójába teszem, úgy megissza, úgy simán kanálból nem, erőltetni meg nem akarom.
2023. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!