Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 év felett marslakócskák szirup?

1 év felett marslakócskák szirup?

Figyelt kérdés
Van aki adja? Jó? Vagy maradjunk inkább a cebionnál? Bölcsisnek mit adtok?
2021. febr. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Én ezt adom, bár másfél éves kora körül kezdtük, jobban bejött mint a cebion, azt a vége felé már nem fogadta el, azért váltottunk. Eddig egyik mellett sem volt beteg, max kis nátha, bár még nem jár közösségbe. Most két éves.
2021. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk bölcsi mellett nem vált be. Október óta sokat volt beteg. Akkor kezdtük a bölcsit. Már csak azért adom, hogy a D vitamint rá tudjam csepegtetni, mert úgy megissza. De ennyi. Szerintem ezek a vitaminok semmit se érnek. Úgy ahogy a felnőtt változatok se. Folyamatosan én is beteg vagyok, mert a fiamtól elkapok mindent. Úgyhogy már nem is nagyon szedem, mert tök felesleges penzkidobás.
2021. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem volt rossz a Marslakócskák, de folyamatos szedés mellett hasmenést okozott mind a két gyereknél.

Most ezt adom. A fiam novemberben kezdte a bölcsit, és lényegesen kevesebbet beteg, mint annó a nővére, és könnyebben át is megy egy-egy megbetegedés rajta. Nem tudom a szirup teszi-e vagy amúgy is. De adom neki.

[link]

2021. febr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!