Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretnél gyereket...

Hány évesen szeretnél gyereket vállalni? / Hány éves voltál amikor gyermeket vállaltál?

Figyelt kérdés

Ha még nincs gyereked akkor hány évesen szeretnél (az elsőt)? Vagy hány éves voltál amikor az első született?

Természetesen az is válasz hogy nem szeretnél, nem született gyermeked.

Kérlek azt is írd meg hány éves vagy most és nő vagy férfi. (Kíváncsi vagyok az idősebb korosztály és a mai fiatalság mennyire tér el.)

Köszönöm a válaszokat!

(Az egyes válaszok nem csak arra vonatkoznak, akik még gyerek vállalás előtt vannak, hanem azok is jelölhetik akik abban a korban vállalták.)



2023. márc. 25. 18:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
24-25 évesen terveztem, de akkor még nagyon nem álltunk rá készen. 28.szülinapom előtt egy hónappal estem teherbe, májusban születik a fiunk.
márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzserként 24 éves koromtól szerettem volna és 30 alatt, reméltem lesz 3-4. Aztán 42 évesen jött össze természetes úton egy. Rossz párkapcsolatok, éretlen férfiak stb., még az ő édesapjától is el kellett válnom. Ha ma valamit máshogy csinálnék, az az, hogy 18 évesen kezdeném az önismereti munkát és feldolgoznám a gyerekkori traumákat azelőtt, mielőtt kiszagolok az életbe.
márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban 27-30 évesen szerettem volna megszulni a 2 tervezett gyermeket. De aztán a férjemmel később találkoztunk, vártunk is az első babára, így őt 32 évesen szültem, most 33,5 múltam és ma/holnap születik a 2.gyermekem.
márc. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly marciusban szavaztam,akkor voltam varandos. Most itt alszik a kisfiam az olemben. Remelem mindenkinek akkor sikerult amikor szeretne es boldog eletet el.
márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!