Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kisállatot, rágcsálót...

Ha kisállatot, rágcsálót szeretne a gyermeked, mire mondanál igent?

Figyelt kérdés
Illetve milyen állatot tartotok otthon, ha már a döntésen túl vagytok 🙂
2022. aug. 16. 17:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám kiskoromban hörcsögöt (arany, és dzsungáriai), degut, és tengerimalacot engedett. (Nem egy időben persze) meg cicát,kutyát.

Most egy kutyusunk van, és gyerek “még csak” pocakban, de ha majd szeretne valószínűleg pókon/kígyón kívül mindent engednénk, állatbarátok vagyunk.

2022. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Tengerimalac, hörcsög, egér, patkány, nyúl... igazából felőlem bármelyik jöhetne.


Nekünk teknőseink vannak amúgy, úgyhogy én a hüllőktől sem idegenkedem. :)

2022. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Rágcsáló kizárt. Macska se jöhet.

Kutyánk van. Papagájok voltak

2022. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Anyagi helyzettől függ. Degu, csincsilla, tengerimalac, nyúl nagyon drága ha megfelelően akarja tartani az ember. Plusz ezeket akkor sem engedném, ha nem nagyvárosban laknánk, ahol van elérhető egzotikus állatorvos ha probléma adódna


2 törpenyuszi gazdája

2022. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg kutyánk van. Ha majd abba a korba ér, hogy képes gondját viselni egy élőlénynek, akkor kezdhet törpehörivel, később kutya, ha majd szeretne. Utálok terráriumot, ketrecet, almot takarítani, úgyhogy a dzsungi is határeset lenne. Az cuki, és nem olyan vészesen büdös. Ha netán úgy adódik, hogy mégis csak nekem kell gondoskodnom róla 😊
2022. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Tengeri malac, a hörcsög jobban harap.
2022. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan kisállatot engednék amiben magam is kedvem lelem, mert úgyis nagyrészt rám hárul majd a gondozása.

Nálunk kutya van ezért. Én rágcsálót nem szeretnék takarítani. Macskasz*rtol instant kész vagyok. Szóval kutya vagy papagáj ami szóba jöhet.

2022. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most cicánk van, szerintem a legkönnyebben tartható állat, nagyon önálló.
2022. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Kutyánk és macskánk van jelenleg, már a gyerek előtt is megvoltak.


Kígyót semmilyen körülmények között nem hozhatna. Egyéb hüllő határeset, attól függ milyen. Egy gekkót pl el tudnék képzelni.


A madártól kicsit ódzkodok, de csak mert félek hogy hangos. Ha ezen túl tudnám tenni magam, akkor a kakadu jöhetne szóba, esetleg papagáj, olyasmi amit úgymond könnyebb kiengedni és kézhez szoktatni.


Rágcsálók közül egeret és patkányt nem preferálnám, de talán meggyőzhető lehetnék normális érvekkel. Többi rágcsáló nekem rendben van, azt tudom olyan messze rakni éjszakára talán hogy nem zavar a motozás 😅


De neki csak akkor lesz saját állata ha tényleg gondoskodik róla és ezt prezentálja a már meglévőkön (nekem szerintem most már halálomig lesz kutyám és macskám).

2022. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
39%
Mivel nekem nagyon durva állatszőr allergiám van, semmilyen állatot nem engednék. Anyósoméknál van 2 kutya, ott lehet kutyázni.
2022. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!