Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos csak most jött el az...

Sajnos csak most jött el az ideje a babavallalásnak,33 évesen, viszont rettegek , hogy nem lesz egészséges?Ezt az aggodalmat, hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Tudtunkkal nincs komolyabb problémánk ,a férjem 32, én 33 vagyok.Nem vagyok túlsúlyos de nek érkezem egészségesen teljesen,a férjem dohányzik.Családainkban amennyire tudjuk nem volt beteg baba.
2023. márc. 25. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha megfogan, megszületik, örök életedre aggódni fogsz valamin. 😅
2023. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

36 éves voltam amikor szültem, de nem agyaltam ilyesmin. Részt vettem a kötelező és nem kötelező vizsgálatokon. Egészséges kislányunk született.


Kár már most aggódni, annyi de annyi aggódás lesz majd azután, ha már meglesz! 😃

2023. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
33 évesen fiatal vagy.
2023. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

40 folott jonnek inkabb a problemak, de akkor sem torvenyszeru.

33 evesen teljesen atlagos korban vagy.

A genetikai betegsegeknek meg pl. semmi koze a korhoz, szerintem ne gyartsd magadnak a problemat, inkabb elvezd ki a terhesseget.

2023. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen szültem, magán vizsgálatokra jártam és spéci genetikai tesztet csináltattam, plusz terhességi vitamint szedtem meg folsavat. Ezzel ketudtam az aggódast.
2023. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kajitani ***** válasza:
100%

Én egy hét híján 33 évesen szültem meg az első babámat,most születtek ikreim, idén leszek 35. A férjem egy évvel fiatalabb nálam. Kutya bajunk :)

Nézd, sajnos probléma gyakorlatilag bármikor lehet, fiatal nő is szülhet beteg babát és idősebb nő is szülhet egészségeset.

Én szurkolok nektek,hogy minden rendben legyen.

Abban igaza van az elsőnek,hogy amúgy a terhesség megállapításától kezdve egy aggodalom az életed 😅

2023. márc. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen ezen még nem kell ilyen súlyosan pörögni, a 25-30 éves korhoz képest enyhén emelkednek a rizikól. 31 vagyok, második gyerek, elég lazán kezelem. Ha 38-40 lennék, akkor már több extra vizsgálatra mennék és jobban figyelnék magamra is.
2023. márc. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez még nem gáz egyáltalán, ne aggódj.
2023. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En 31 evesen szultem a masodik babat.

Ne aggodj nem lesz semmi baj

2023. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!