Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet valaki 3 gyönyörű,...

Lehet valaki 3 gyönyörű, egészséges gyerek és egy rendes férj mellett nem boldog?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Lehet
2022. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy lehet.
2022. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Persze!Gondolom a szíved mélyén érzed,hogy valami/ valaki hiányzik az életedből!
2022. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Attól, mert szépek meg egészségesek a gyerekek, még utálhatja valaki a gyerekeit, mert rájött, hogy nem neki való ez az anyásdi dolog.

Másrészt, a rendes férj nem azt jelenti, hogy szerelmes is belé az illető, akkor meg automatikusan boldogtalan lesz.

Ha valaki boldogtalan, annak oka van. Ezt kell megtalálni. Az is lehet hogy a 3 gyerekes férjes családanya most jött rá, hogy ő más férfiakkal akar dugni és bulizni akar reggelig minden másnap. Ez nem neki lesz xar, hanem az ártatlan családjának.

2022. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az tuti, hogy nem akarok más férfiakat!🤮 Meg bulizni sem!


Imádom a gyerekeim, a férjem is szeretem, de kicsit belefáradtam/fásultam az "anyásdiba".

2022. jún. 25. 22:38
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem ilyenkor már az a baj, hogy nincs én idő. Tehát nem tudsz eleget foglalkozni magaddal mert nincs mikor, ami persze érthető 3gyerek és háztartás mellett. Egyszerűen kellenek olyan napok az ember életében, amikor lesz@rsz mindent. Délbe kelsz fel és szószerint lósz@rt se csinálsz. Kinek több, kinek kevesebb, de kell.
2022. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Én már az első gyerek érkezése előtt tudtam, hogy ebbe nem akarok /fogok kiegni, épp ezért nem is lett második gyerek.


Nem fásultam bele, már kamasz, éljük tovább az életünket.

2022. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Perszw
2022. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Én is hasonló cipőben járok, csak 4 sulis gyerekkel főállású anyaként. Gyönyörű családunk van, szeretem is a férjem, aki nem mellesleg rendes ember. Nem mondanám, h boldogtalan vagyok, de bizony kiégtem. Fárasztó, monoton, unalmas. Az én idő nálam megvan, lehetne mondjuk kicsit több is, de ami jut, csak ideig óráig tölt fel.
2022. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Lehet akkor, ha beleszeret másba. Vagy ha hiányzik a régi, kötöttségek nélküli élete.
2022. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!