Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van értelme újrafestetni?

Van értelme újrafestetni?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van ilyen lemosható falfesték. Amúgy nem terveztünk újra falat festetni, de a környezetünkben mindenki mondta, hogy ők ilyet szeretnének a gyerekszobába.


Mennyire hasznos ez a festék?


2023. márc. 27. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb foltokat letörölsz róla,pl ha ráfröccsen valami. De ez se csodaszer. Nekünk olyan van a konyhában, folyosón.
2023. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt nem festenék ki… de sokkal tartósabb,, nàlubk az egész hazban eleve ilyen van..
2023. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk az egész házban olyan van. Polifarbe matt latex. Én töröltem már le róla babakakit, pürét, kifröccsent olajat, koszos mancsnyomokat. Én imádom. Lehet dörzsölni is szivaccsal, nem csak finoman törölgetni.
2023. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk nem kenték össze a gyerekek a falat sosem, pedig öt is van és elég liberálisan voltak/vannak nevelve. Mondjuk azt el tudom képzelni, ha az étkezőasztal pont sarokban van, akkor érdemes. Koszos kéznyomok csak az ajtókra szoktak kerülni, falra rajzolni meg sosem jutott eszükbe.
2023. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk dulux van, nem a gyerekek miatt, de semmit nem sikerült letörölnöm szépen, ott maradt egy törlésfolt, ami látszik fénynél.
2023. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az etetőszék volt viszonylag közel a falhoz és néha felborította vagy kiverte a kezemből a kaját, úgy lett olyan a fal.
2023. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is dulux van. Cart se ér 😓

pont ahogy az 5ös írja, dörzsöltem és ott a folt.


Megérkezett a bezzeg nekem 5 gyerekem van, mégsem értek a falhoz véletlenül sem 😂

Nevetséges vagy

2023. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A polifarbe matt latex a legjobb. Fodrászatban a falra fröccsent hajfestéket is le lehetett mosni róla. Nem ártott neki a domestos sem.
2023. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
7. Nem azt írtam, hogy nem értek a falhoz, hanem hogy csak a gyerekek vagy pláne leendő gyerekek miatt nem festetném újra a házat, ha még nem érett meg rá amúgy is a helyzet.
2023. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ahhoz képest marha lekezelően írtad le az ezekszerint abszolút nem releváns információkat
2023. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!