Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnél 35 fölött 3. gyereket...

Szülnél 35 fölött 3. gyereket ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

- a megélhetés biztosított, mindkét szülőnek teljes mértékben home office-os munkahely, a nőnek részmunkaidőben, ahova visszavárják

- saját ingatlan adott, de minden gyereknek nem jutna külön szoba

- mindkét szülő aktívan kiveszi a részét a gyereknevelésből

- segítség 2-3 havonta 1-1 hétvége a nagyszülők részéről, de általában csak az egyik gyereket viszik el

- a nagyobbik gyerek elsőosztályos, a kicsi most kezdi az ovit

- az anya dolgozott a két gyerek között, és a 2. után is, van kellő jogviszonya, és viszonylag jó a fizetése

- viszont mentálisan már a meglévő 2 gyerek is lemeríti őket (a férjet még a nőnél is jobban), sokat foglalkoznak velük


Én a nő vagyok, és a mi válaszunk az, hogy nem (mielőtt valaki leírja, hogy ,,nem a gyakori népe fogja ezt eldönteni"), de mégis azon agyalok időről időre, hogy mi van, ha később megbánjuk. 35 fölött már nem nagyon akartam szülni, de ha mégis, akkor már nem sok idő lenne mellette dönteni.


2023. márc. 29. 15:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 3 gyerekem van de én szeretem volna . És mikor azon viccelödtek utána hogy lesz negyedik akkor közöltem hogy 3 gyerek a határom.


Ha neked 2 gyerek a határod akkor annyi. Csak annyit válalj amennyit bírsz .

2023. márc. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem,hogy az itt válaszolok alapján fogod eldönteni,hogy lesz e 3.Nekem 3 hetes a pici,de mi akartuk.3.gyerek ő is.
2023. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem itt csak az az egyetlen érv ami azt sejteti Nektek elég a kettő még pedig az,hogy mentálisan teljesen lemerít titeket a két gyerek.

Nem hinném,hogy azért kéne még egy nehogy pár év múlva megbánd,hogy csak 2 van.


Nekünk 3 van, sokáig vártam a harmadikra nem egészségügyi okok miatt. Nem tudnám elképzelni az életemet Nélküle, egyszerűen úgy érzem így teljes a családunk és Ő még hianyzott. Mindketten vágytunk rá a Párommal és a meglévő 2 gyerkőc nem merített le, tegyük hozza nagyobb a korkülönbség, nem vagyok a híves az 1-2év korkülönbségnek. Szóval ahogy előttem is írták akkor vágnék bele,ha mindketten vágyunk rá, akarjuk, és tudjuk,hogy bírni fogjuk hárommal is.

2023. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha vágynék gyerekre, szülnék ilyen helyzetbe simán. Ha nem vágynék, csak aggódnék, hogy mi lesz majd, ha vágyom, akkor nem.
2023. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Belegondoltam abba, hogy mi lenne, ha bevállalnánk, és esetleg még ikrek is lennének (én hármasikres terhességként indultam), ami még a maradék kedvemet is elvette. Hiába adott minden, ha mentálisan nem bírnánk.
2023. márc. 30. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!