Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örülnél, ha...

Milyen ajándéknak örülnél, ha 15 hónapos ikerfiúk anyukája lennél?

Figyelt kérdés

A piciknek szánom az ajándékot.

Kérlek, konkrétan nevezd meg minek örülnél, ne csak annyit írj pl hogy játék.


2023. márc. 29. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Duplo
2023. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Mesekönyvek: Boribon vagy esetleg Bogyó és babóca
2023. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Duplo az mindig szuper.


Mást hirtelen nem tudok konkrétan, mert nálunk kb minden megvan …


Könyveknek.. a Boribon sorozatból, ami nincs még meg nekik az tuti..

2023. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Maszat könyv vagy autós.

Autók, toot-toot kis autó.

2023. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pelenka. Hacsak nem moshatóznak. Dulpo. Kàdban hasznàlhatò krèta. Lapzgatòs könyv.
2023. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én annak örülnék, ha megkérdeznének :D
2023. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, annyit mondott, hogy lepjem meg őket.

Ő a nővérem, sosem mondott konkrét dolgot, hogy mit kér(nek).

2023. márc. 29. 21:44
 8/11 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ha nekem 15 hós ikerfiaim lennének, annak örülnék a legjobban, ha 3 napig aludhatnék egyhuzamba.

Csepphinta,Diavetitő+filmek,pelenka,

2023. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Babyszitterkedésnek, masszázsnak, ameddig vigyáz valaki a gyerekekre.


A piciknek a Duplo tényleg nem rossz, bár még szerintem nem annyira tudnak vele játszani. Az én gyerekeim ennyi idősen nagyon szerettek azokat a plőssöket, amik elemesek, és maguktól mozognak, ha bekapcsolod őket, vagy világítanak. Interaktív kutyus, vagy játszóasztal. Én nagyon szerettem ruhát kapni ennyi idős korukban még. Ami szuper ajándék volt, és mikor sok-sok földhözvágás után elromlott, újra vettünk, az a gyerekszintetizátor, ami zenél, világít. Mindkét gyerekem imádja, pedig már 7 és 3 évesek.

2023. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zongora szőnyeg vagy matatófal, matatószőnyeg (ennek nem tudom a nevét, víz vagy zselé van a műanyag "párnahuzatban" (de jó vagyok, haha :)) ebben pedig figurák és lehet őket tenyérrel paskolni, ujjal kergetni.


Vagy amit én nagyon szeretek ajándekozni, az a fürdőjátékok. Gumiállatkák, sokszor jól jött pelenkázáskor is, a gyerekek lekötötték magukat közben.


Vagy mindig vannak olyan kiegészítők, amiket pótolni kell vagy olyan dolgok, amik bővíthetőek. Mesekönyvek is ilyenek.


Vagy diavetítő, többféle filmmel. Imádtam, a mai napig képes sikert aratni. :)



Aminek még nagyon örülnék egy szépséges gyümölcskosár, amit kétpofára be lehet zabálni :D Persze kapnának a gyerekek is, de a mami örülne a javarészének. :)


Amúgy mi a keret?

2023. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!