Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónapos oltás? Tej? Összefü...

15 hónapos oltás? Tej? Összefüggenek? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Védőnőnk említette, hogy a tejet, teljes tejet vagy tejszínt tartalmazó ételeket pl:bolti krémtúró, puding, stb.) ne adjam a gyereknek a 15 hós oltásig. Inkább csak túró, sajt,

joghurt. ( ezeket is eszi a fiam, de azért néha egy danonino, vagy puding simán lecsúszik) Kérdeztem, hogy összefüggésben van e a tej az oltással, annyit válaszolt hogy igen.. nem egy segítőkész, bőbebészédű védőnő, nem firtattam, azért kérdem itt, hogy valakinek tanácsoltak hasonlót? Vagy valami tapasztalat ezzel? Előre is köszi, ha válaszol valaki!



2021. ápr. 18. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,fiamnak csak 12-en lesz az oltás,de nekunk nem mondtak semmi ilyet
2021. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ettek az MMR előtt is tejtermékeket, sem az orvos, sem a védőnő nem mondta, hogy lenne bármi összefüggés. Nem is látom a logikát benne, hiszen nem emésztőrendszeri betegségektől véd az oltás.
2021. ápr. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig rettenetesen elkeserít, hogy egészségügyi dolgozók mennyi tudomanytalan marhaságot képesek elsütni a kliensek felé. Nincs semmi értelme ennek a kijelentésnek.
2021. ápr. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem.. semennyire, ezért is gondoltam megkérdem itt, hogy egyáltalán van e valaki, aki kapott ilyen hasznos tanácsot még :D
2021. ápr. 19. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi köze hozzá (ahogy a tejtermekek demonizalasa is , de ez mar csak az en velemenyem)
2021. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!