Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadni, ha...

Hogy lehet elfogadni, ha nagyon csúnya lett a mellem szülés-szoptatás után?

Figyelt kérdés
Eddig szerencsésnek tartottam magam, terhesség alatt nem lett egy csíkom sem, a hasam nem ereszkedett meg, nem is maradt rajtam felesleg. 1 évig szoptattam, már jó pár hónapja abbahagytam, de a melleim borzasztó csúnyák lettek. Tipikus üres tejeszacskó hatás, ráadásul az egyik nagyobb lett, mint a másik. Nagyon lehangoló meztelenül lenni vagy tükörbe nézni így. :( Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom, de sajnos mégis zavar. Ti hogy tudtátok elfogadni a szülés utáni melleteket, testeteket?

2023. ápr. 1. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Műttesd meg.
2023. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Ugy, hogy fejbe tisztáztam magammal, vagy elfogadom, vagy megműttetem. Mivel nincsenek felesleges millióim, ígs naradt az elfogadás 🤣

Melltartóba nem olyan csúnyák, nélküle meg csak a férjem lát, aki rengetegszer bizonyítja, hogy így is imádja őket.


13 és 10hónapig szoptattam

2023. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Én műtéttel oldottam meg.
2023. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Marad a műtét. Amúgy a női mellek senkinek sem egyformák. Kis mellnél nem szembetűnő a különbség, de akinek nagy van, neki látszik.
2023. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem alapból nagy melleim voltak, így a 14 hónap szoptatás rendkívül látványosan tönkretette őket, de engem olyan szinten zavart, hogy megműttettem. Szerintem ezen nincs mit szégyellni, konkrétan én sem bírtam tükörbe nèzni, minden strandos programot kihagytam, stb. Azóta fényévekkel jobb az önbizalmam.
2023. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

En nem tudom elfogadni, mutetre gyujtok epp gozerovel. Viszont implantot nem szeretnek, csak kisebbitest es felvarrast. Meg nem voltam konzultacion, de remelem lehetseges az en esetemben megoldani igy.


Meg ha csak csunya lenne, leszarnam. De az a baj, hogy amellett, hogy csunya, szo szerint a terdemig log, mert mar terhesseg elott is D kosaras mellem volt, es ez csak nott es nott terhesseg es szoptatas alatt, aztan vegul lett belole egy terdig logo tejeszacsko. 26 eves vagyok, nem tudok leelni igy egy eletet, szenvedek nagyon.

2023. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Melltartóban vagyok mindig, úgy nem látszik. Nekem amúgy pár hónappal a szoptatás befejezése után kicsit jobb lett a helyzet. Már nem úgy néz ki, mint egy üres tejes zacskó, hanem mint egy félig teli. Játszom én is a gondolattal, hogy megműttessem, de a férjem kifejezetten ellene van, úgyhogy próbálom inkább elfogadni.
2023. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Komolyan ez a jövő, hogy minden egyes nő szülés után megműtteti a mellét?
2023. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Alapból rémesen néztek ki, a terhesség, szoptatás nem tudott érdemben rontani.


Nem tudom hogy fogadtam el, nem érdekel, ilyen a testem, ennyi. Segít, hogy a férjemnek sem akad vele problémája.

2023. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

8-as


És akkor mi van?

Ha valaki nem tudja elfogadni, hogy megváltozott a teste, akkor 2 lehetősége van:

- műtét

- szenvedés a teste miatt.


Szerinted melyik a jobb megoldás?

2023. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!