Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párod gyermeke láthatáson...

Ha a párod gyermeke láthatáson van nálatok, akkor a testvérei is szoktak vele jönni?

Figyelt kérdés

Igen tisztában voltam vele, hogy van a páromnak gyereke ez nem is probléma, nekem is van 3. Az viszont egyre inkább problémás, hogy anyagi csőd, ha nálunk van, pontosabban az, hogy jönnek a kisebb nagyobb testvérei is. Ráadásul nincs fix láthatás, jön(nek), ha úgy hozza a kedve, heti 2-3 nap.

A párom nem érti, hogy mi ezzel a baj, mert nem neki kell hónap végén sakkozni a pénzzel.

Nálatok ez hogy szokott zajlani?


2023. ápr. 3. 06:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
27%

Három apa... Az szép. Minden kapcsolatban legalább 1-2 gyerek. Szép.


Én nem pelenkáznám egy ilyen nő gyerekét. Nem is etetném. Ha bölcsődei gondozó lennék szívesen, persze. Hivatásból, pénzért.


Mindig kényes téma a gyerek, én megértem a kérdezőt, hogy nem mer ezzel előállni. Kell egy kis "seggberúgás" az elinduláshoz.

2023. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Mozaik családban éltem 16 éves koromtól, apum feleségének is volt 2 gyereke Apumnak is és lett egy közös. Mi sose mentünk a feleség gyerekeinek az apjához és ,ők sem jöttek sosem Anyumhoz de még a féltesóm sem. Nekem ez fura helyzet biztosan megmondanám,hogy max szülinapi bulira de csak a saját vérszerinti gyerekt illetve max azt a gyereket várjátok akit a Párod sajátjakent nevelt.
2023. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!