Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire kapnak a nagyszülők...

Mennyire kapnak a nagyszülők szabad kezet az ajándék vásárlásban?

Figyelt kérdés

Anyósomék mindig hatalmas méretű ajándékot vesznek a gyereknek (van ami elfoglalja a fél nappalit). Nem csak ünnepekre, de van hogy teljesen random beállítanak valamivel, amiről előre sose kérdeznek meg. Most pl vettek egy kerti házikót, de betelt a pohár és megmondtam nekik hogy köszönjük szépen de nem kérjük, már kinéztem hogy milyet szeretnék venni neki, csak a sok eső miatt halogattuk. Ráadásul használtan veszi neki, amivel nem lenne baj de sok esetben törött/repedt/erősen napszítta holmikkal állít be. Matatófalat is anno kinéztem hogy mit szeretnék, első szülinapjára azt vettem volna, erre anyósomék egy hónappal korábban beállítottak egy piacon szerzett házilag összetákolt sz*rral.

Most persze én vagyok a szemét mert ők csak jót akarnak, meg segíteni akarnak 🙄


2023. ápr. 3. 14:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szüleivel eddig nem volt ilyen gond, após nem ajándékozós, anyós igen, de tudja, hogy így is belefulladunk a sok holmiba, így visszafogja magát + sokszor megkérdezi, hogy mire lenne szükség. Használt cuccok tőle is vannak, általában még az ő gyerekeitől, de szerencsére csak a jó állapotúakat tette el. Édesanyám sem durva ilyen téren. Apu az, aki hajlamos felesleges dolgokat venni az unokáinak, de a mi fiunk már az ötödik a sorban, így már ő is kevésbé problémás. Az első unokánál viszont durva volt, de szerencsére a nővérem elég jól le tudja rendezni.

#5: ilyen bögrénk nekünk is van :) de nem a gyerek kapta. OFF: Egyébként túrázni, sátrazni jó a fém bögre, de célszerű spárgával betekerni a fülét, különben megégeti az ember kezét.

2023. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
5# Úristen és ez szörnyű...a bögre is. Nem irigyellek.
2023. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
10# nem rossz taktika 😀
2023. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
13# kedves, hogy nagyobbat vesznek meet majd belenő,de nekem ez is a halálom, hogy tartsam észben , hogy harisnyàból van kettővel nagyobb méret valahol eltève, szoknyából öttel nagyobb, a cuki tavaszi sapkába pont télen nő bele stb...
2023. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#21 Lehet, hogy valamikor praktikus, de nem nagyon járunk olyan túrára, ahol nem elég egy termosz. És még, ha használnánk is, hogy néz ki... :D

Meg kaptunk felvilágosító könyvet is a szexről és a halálról, ami újszülött babához egészen szürreális élmény volt. De neki most jutott eszébe kipakolni a könyvespolcát a gyereknek.

2023. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Hamar elejét vettem ennek, mindig elmondtam,higy sokkal nagyobb segítség ha megkérdezik mit vegyenek szóvesen adok ötleteket, eleinte nehezen ment de ma már ezzel semmi probléma, így tudom azt is korlátozni,hogy elhalmozzák őket kacatokkal.
2023. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!