Elegem van kicsit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az irásból is eleged van.Szűken fogalmaztál.:)
2010. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt csak te tudod....
2010. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Netán a vigantol-os kérdések készítettek ki ennyire??? :)))
2010. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Férjem nincs itthon. Önkénteskedik.

Onkéntes "munkatársnőjével" kettesben ebédel - engem mikor vitt el ebédelni? A gyerekünk születése óta szinte sehol nem voltam vele kettesben....

Otthagy 70 embert az önkéntes program közepén, és ő megy ki a buszhoz a "mukatárnőért". (Nem mintha mást nem küldhetne ki érte....


Egyedül töltöm az estét... Meg még néhányat...

2010. okt. 8. 21:41
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, csak nem viszonyuk van??
2010. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nincs. De mit tegyek, hogy ne is legyen?


Az ilyneeknek általában nem szokott jó vége lenni...

2010. okt. 8. 21:46
 7/26 anonim ***** válasza:
és miért is önkénteskedik most? hol van? amit leírtál lehet még jó is, rossz is.. beszélj vele, lehet, hogy csak félreértés. és mondd meg neki, hogy most neked is szükséged van rá, otthon önkénteskedjen
2010. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Jó, persze, tudom, hogy elvileg nem akar semmit...

De tök rossz érzés, hogy mindig mindenki és minden más előbbre van mint én a fontossági sorrendben... Legalábbis így érzem...

Lehet, hogy nincs igazam.... De hogy fogadjam el azt, hogy csomószor nincs itt. A hét 7 estéjéből örülök, ha 1-et vagy 2-t vele tölthetek....


Vagy azért vagyok így kiakadva, mert most itt ülök egyedül a gép előtt péntek este (is), és van egy kicsi gyerekünk, és még babát is várok???

2010. okt. 8. 21:57
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű, Anya, te egy kicsit depis vagy... és az a rossz az egészben, hogy ezt ha nem beszélitek meg, a második baba után csak még rosszabbul fogod magad érezni.

Szerintem mindenképpen le kellene ülnöd a férjeddel, mert ez így nem vezet sehová.

2010. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hogy üljek le vele, ha nem ér rá?
2010. okt. 8. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!