Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele hogy...

Mit csináljak vele hogy hagyjon békén csak egy kicsit? Elegem van belőle.

Figyelt kérdés

hello.

az a helyzet hogy van egy 2éves húgom.

és mikor itthon vagyok mindig velem akar lenni.

este bulizni voltam hulla fáradt vagyok, és itt ül mellettem figyel és kérdezget. egyszerűen most már nagyon idegesít.

itt cumizik az ágyamon, a cumijából folyik a nyál.

hoztam be magamnak chips-et előbb néztem a tálba megette.

most ilyenkor mit csináljak???

légyszi írjatok valami jót!!!!

nagyon idegesít.

ja és ha felemelem a hangom akkor meg bőg.

előre is köszi.

15/L


2010. okt. 23. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerü, nagyon szeret téged! Ezért lóg rajtad. Idegesit, mert jobb dolgod is lenne, de ne zavard el a kicsit!
2010. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szeret téged.


legalább annyit tegyél meg hogy ne kiabálj vele és ne legyél vele durva. talán éhes ha megette a chips-et.


kapjon reggelit. ne őt hibáztasd....

2010. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Szólj anyudnak, vagy haragudna érte? Neked is szükséged van magányra, főleg buli után. Vagy rakj be neki valami mesét DVD-n, vagy kapcsolj neki TV-t. Kisfiam imádja a JIM-Jamot, azon teljesen nekik való mesék vannak.
2010. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
adtam neki egy mesekönyvet mondtam hogy menjen ki vele a nappaliba de itt ül és "énekel" hozzá. idegesít de nagyon. fáj a fejem, hajnal1kor értem haza, anyához nem akar menni.
2010. okt. 23. 10:46
 5/9 A kérdező kommentje:
légy szíves írjatok még!
2010. okt. 23. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 éves voltam amikor megszületett a hugom, 2 éves korában engem is nagyon zavart. Mára már 10 éves, nagyon szeretem, és nem bánom, hogy akkor annyit lógott rajtam, mert az eredménye az lett, hogy én vagyok a nagy tesó, felnéz rám, és a szavam az szent. Szerintem ne zavarjon, ha ott van a szobádban, ültesd le magad mellé, adj neki valamit amivel eljátszik, de ne zavard ki. Egyébként egy idő után már nem leszel olyan érdekes, és magától is ott fog hagyni.

2010. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a dologról anyuddal. Komolyan, őszintén és keressetek a dologra valami megoldást. Kössetek kompromisszumot. A húgod biztos nagyon szeret téged, ő nem érti még azt, hogy neked időnként pihenésre, magányra van szükséged. De véleményem szerint anyukádnak meg kellene értenie. Ilyen korkülönbség mellett sok anyuka esik abba a hibába, hogy a nagyobb gyerek érzései, szükségletei mellett átsiklanak és kicsi javára. Mondván te vagy a nagyobb értsd meg. Nem, ez nem így van. Ígérd meg anyukádnak, hogy ha ráérsz foglalkozol a húgoddal, de ilyen esetekben tartsanak téged is tiszteletben. Az én környezetemben is van hasonló korú kamasz ilyen helyzetben. Csak ő sajnos már az utálom a hugom kifejezést is használja. Tudom, nem mondja komolyan, de ne ess bele abba a hibába idáig fajul a dolog. Keressetek kompromisszumot. Segíts a húgoddal való foglalkozással kapcsolatban anyudnak, cserébe ha neked van szükséged csendre, nyugalomra ő terelje el rólad a figyelmét.
2010. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
zárd be a szoba ajtót
2010. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

de jöjjenek még.

nagyon elegem van.

most pl behozta a szobámba a bilijét, és a szoba közepén végzi a dolgát.

anyuval már beszéltem.

de ha anya hívja játszani nem megy.

ha elviszi hisztizik.

2010. okt. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!