Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mièrt csinálja ìgy ezt anyám?

Mièrt csinálja ìgy ezt anyám?

Figyelt kérdés
32 èves N vagyok, van egy 16 èves hugicám, a pòtanyja vagyok kb, de mivel van saját családom már, kisfiam, nem "nevelem", de anyám nevelèsèvel nem tudok azonosulni, állandò vitatèma ez köztünk. Anyum az őrületbe kerget már azzal, hogy kiszolgálja. Amikor telefonon beszèlünk, ecseteli hogy èpp melegszenyát, ezt-azt amazt kèszìtett vacsira neki. Kiszedi az ètelt elè, megkeni a kenyeret, kèrdezgeti a főtt ètel mellè mit kìvánna, mert ugye válogat, húzza a száját sokmindenre, s anyu kèpes este 9-kor is neki kèszìteni B tervet. A szobáját rendben tartja, takarìtja, de hètvègèn kèpes 11-22 ig aludni, el van magának a szobában. Tanul, van hobbija, normális lány, ezt nem vitatom, rengeteg könyvet olvas, fest, animèzik, már van barátja, randiznak, barátaival eljár szòrakozni olykor, de mièrt nem látja be, hogy ha elkerül majd egyetemre egy nagy pofáraesès lesz az egèsz neki? Ha valamit intèzni kell sem hagyják èrvènyesülni. Amikor nálunk volt, befogtam a teendőkbe, pizzát sütöttünk együtt,leküldtem a boltba, mindent megcsinált, csak el van kapatva, lusta meg csendes is, más mint èn, ezèrt is aggòdom mi lesz vele, ha esetlet kolis lesz?Jártam egyetemre, ott a fiúk főztek-mostak magukra, nincs ott anya-apa, aki majd kiment, be kell osztani az időt, zsebpènzt, intèzkedni kell stb. Èn az ő korában már főztem, takarìtottam, vigyáztam rá egèsz nyáron, mert a szüleim dolgoztak. Fèrjem is már megjegyezte, hogy nagyon gáz már ez, őt is önállòságra nevelte anyòsom, 5 èvesen már mikròzta magának az ètelt. Mivel hassak rájuk?
2023. ápr. 20. 18:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
18# En is ilyen voltam , mint amit írsz, mégis felnőttem a feladathoz. Hidd el megoldja ő is. Túltolod.
2023. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Okè :)
2023. ápr. 23. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!