Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a kislányomn...

Hogyan mondjam el a kislányomnak hogy neki idézöjelesen nincs apja ?

Figyelt kérdés
Baba kora ota hallani sem akar rola.
2023. ápr. 21. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van apja, csak nincs az életében. Mennyi idős a gyerek?
2023. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt a hogyan mondjam el dolgot. Egy csomó mindent nem ért meg, nem tudja helyén kezelni. Én megvárnám a kérdéseit. Egyszerű rövid válaszokat adva, hagyni kellene, hogy a számára értelmezhető válaszokat megkapja. Ahogy fejlődik, egyre több, mélyebb kérdései lesznek, amit ha már meg tud fogalmazni, a válaszokat is érteni fogja.
2023. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írtak a többiek, de én egyébként ebben a szituációban kérném pszichológus segítségét. A kisgyerek miatt hogy fel tudja dolgozni a maga szintjén egészségesen azt hogy az apja nem volt kíváncsi rá soha. Mert ez azért kemény trauma tud lenni amit cipel egy életen át tudat alatt is. És ez nehézséget okozhat majd a későbbi párkapcsolataiban is.
2023. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom-3 éves vagy 10 éves, mert nagyon nem mindegy?


Érdeklődik az apukája felől?

2023. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez olyan fura. Az én kislányom 3,5 éves és, ahogy nyílik ki a világ és néz/hall meséket és más családokat vagy csak beszélgetünk és minden szóba kerül, rengeteget kérdez. Ha a kérdező lánya ennél idősebb, akkor nekem fura, mert az enyém mindent észrevesz és kérdez. (Ö öreg? Ő meg fog halni? nekik 2 szobájuk van? van testvére? neki van szerelme? nekik nem ugyanaz az apukájuk? stb.
2023. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt így külön elmondani, hogy leülteted hogy Annacska rád nem kíváncsi az apukád... Úgyis fog majd kérdezni, és arra kell mindig az életkorának megfelelően válaszolni.
2023. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!