Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék itthon baba mellett...

Szeretnék itthon baba mellett dolgozni. Hol találok ilyen munkát, ami még megbízható? Valamit muszáj csinálnom, mert nagyon kevés a pénzem.

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

szia én is ebben a cipőben járok, találtam egy bedolgozást, táskákra meg övekre kell díszeket csinálni, nem tudom még pontosan, hogy milyen, mert 2 hónapja gondolkodom rajta, hogy belevágjak-e, de most úgy döntöttem, megpróbálom. Igaz 3400 Ft-ot kérnek a próbacsomagért, de utána személyesen hozzák a munkát, és viszik, ha kész. Állítólag.

Biztos még nem vagyok benne, mert sok rosszat hallottam, de ha február, március fele visszanézel ide, megítom, hogy tényleg valós-e a munka. Ha addig nem tudsz várni, akkor próbáld meg te is ha érdekel elküldöm a címet ahova utalni kell.Olyan 40-60 ezer Ft-ot mondtak, hogy annyit lehet vele keresni, persze teljesítménytől függ.

2008. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Remélem összejön a munka. Kívánok sok sikert!

Boldog újévet!

2008. dec. 29. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az első válaszoló levelére reagálnék.

Ne dőlj be a munkának,velem 3000Ft-ot fizettettek ki,hogy egy hét múlva küldik a próbamunkát és szerződést.Ugyanez a munka lett volna.Voltam olyan naiv,hogy kifizettem,annyira korrektnek tűnt.Ez volt egy hónapja.Azóta is küldik a próbamunkát.Átverés az egész!!!

2008. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
köszi hogy szóltál pont holnap küldtem volna a pénzt
2008. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem szabad ilyennek bedőlni! nehogy így küldjetek pénzt!
2008. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is "bedőltem" egyszer egy ilyennek, és még a rendőrségre is be kellett mennem tanúskodni, csalási ügyben, mert elkapták az embert és megtalálták nála a címem. Elég gáz, hogy pont azokra az emberekre utaznak akik rászorulnak.
2008. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem manapság még itthon elég kevés lehetőség van ilyesmire. Ha esetleg megírnád, hogy van-e valamilyen képzettséged, akkor lehet könnyebb lenne. Általánosságban: ha tudsz valamilyen nyelvet, akkor lehet, hogy könnyebb, vagy ha van egy kis érzéked a vásárláshoz-eladáshoz, akkor pici befektetéssel az aukciós oldalakon ( pl "fatera , vesztesz" ) tudsz árulni dolgokat. Némi pénzt össze lehet szedni, csak időigényes, és postára kell járni, stb.
2010. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vatera és teszvesz =)
2010. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!