Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján vásároljak uh-os párásítót? Nektek van? Milyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom, egyáltalán ez-e a legjobb párásítási módszer. Két éves kislányom szobájába szeretném télire. Fogalmam sincs, mik alapján dönthetnék. Mekkora teljesítményű, víztartályú, működési idejű legyen? Ez számít? Tényleg hasznos lehet megfázásos időszakokban is? Jó lenne, ha használhatnánk bele illóolajat is. Segítenétek nekem? Ajánlanátok nekem vmilyet, ami nem is túl drága? Köszi.
2010. okt. 9. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, de szerintem teljesen felesleges. Nem javított sem a köhöségen, se semmin. De ez az én véleményem. Amit mindenképpen ajánlok, az Omron inhalációs készülék,amibe speciális sós vizet kell tenni. Ez nagyon sokat segíthet egy kruppos rohamnál vagy hurutos megfázásnál. 3 gyerek anyukája...
2010. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!