Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választottatok babakocsit? Ma máshogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Történetem:van egy böhöm babakocsink,amit el akartam adni.Ám amikor elkezdtem felsorolni,hogy miket tud,letettem az eladási szándékomról.Rájöttem,hogy ma sem tudnék jobb kocsit választani.Futkosósnak van egy kis sportkocsink(olcsó volt,de ezt sem cserélném el senkiével :-)).

Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi,hogy a mai tudásotokkal milyen kocsi mellett döntenétek!

Köszi a válaszokat!Minden jót nektek!


2011. jan. 10. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

2 éve: göröngyös utakra szanaszét levő térköves burkolatra- járda helyett van ez köztéren- vettünk egy retrus-t.


aztán lótifutinak egy graco-t


mindkettő szar!!!!!

a batárral nem férek be még a dm-ben se a sorok közé a graco meg felborul ha a táskát rárakom és nem ül benne a kicsi.


utánna vettünk egy nem egybekarosat nehezebbet az jó! most jön a kistesó eddig a legjobb amit próbáltam a p.cardin 822 volt.


még nem biztos hogy azt vesszük mert 1000x meggondolom.

2011. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk is van egy böhöm kocsink, baby merc, nagyon jó, meleg, októberben szültem, és ki tudtam vinni a picimet, mert annyira jól téliesíthető...na de, a másodikon lakunk, szóval én egyedül nem is tudom felhozni...tényleg jó kocsi, de most vagy veszek amjd egy könnyű esernyőt nyárra, vagy lecserélem olyanra, ami téliesíthető, könnyű, picire csukható...csak ezeknek meg a kerekük is pici...ja nem könnyű ez.
2011. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Bébé Confort High Trec van a hatalmas kerekei miatt döntöttünk mellette, nagyon szeretjük, le nem cserélném semmire. A 20 centis friss hóba lehetett tolni. Már a második gyerek nyúzza, eddig egyszer kellett megolajozni a kerekeknél, mert nyikorgott, más baja nem volt. A nagyobbik lent a hálós részen szokott utazni, ha elfárad.
2011. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én először egy bolygóskerekű, könnyű babakocsit vettem kb 7-8 ezerért. Na, az van a mamáéknál, mert kicsit mellélőttem vele :)


És megvettem egy tizesért álmaim babakocsiját! Nem tudom a márkáját, de bitang kerekei vannak, a leggöröngyösebb úton is gyönyörűen elmegy, teljesen dönthető az ülése, alulra sok minden lehet pakolni, van hozzá esővédő, a menetirány változtatható, az ülés 3 szögbe állítható, 3 pontos övvel van ellátva, lábtartó, lábzsák, napfénytető..minden kutyafüle van hozzá :)

Nagyon imádom! A lányom másfél éves, naponta kiveteti és ugrál benne -semmi baja nincs, hamarosan a kistesó fogja használni. Életem legjobb vására volt-és szinte újan vettem!


Meg piacon kifogtam egy sportbabakocsit /ez csak arra jó, hogy hamar, gyorsan menjünk a gyerkőccel /bolygós kerekei vannak/, ez volt kb 1500 Ft.


Használtcucc párti vagyok, nekem az ár volt az egyik legfontosabb

2011. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekünk a böhöm:Adbor Piccolino,a lótifuti Top Rider.

Jónak tűnik a pc,amit írtál.

Jó egészséget mindegyikőtöknek!

2011. jan. 10. 14:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!
2011. jan. 10. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen Nektek is!!!!!


első v.

2011. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!