Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szoptatás csökkentése miatt...

A szoptatás csökkentése miatt jöhetett meg ilyen hamar a menstruációm (20 nap volt a kettő között)?

Figyelt kérdés
A kislányom 17 hónapos volt, amikor először megjött a menstruációm. Ekkor még viszonylag elég sokszor szoptattam, de éreztem, hogy lassan meg fog jönni napokkal előtte. Második mensim 33 napra jött meg, szintén sokat szoptattam még, napokkal előtte éreztem a menstruáció előtti tüneteket. Most jött meg harmadszorra, de csak 20 nap telt el a kettő között. Most próbálom leszoktatni a lányomat, márcsak este szopizik. Pms tüneteim nem voltak, nagyon váratlanul ért. Járt már így valaki? A szoptatás csökkentése miatt jöhetett meg ilyen hamar? Ez normális így még? Olyan kevésnek tűnik a köztes nap nekem. Első gyermekemnél leszoktatás alatt sem volt ilyen, hogy ennyire hamar.

2023. máj. 1. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve annyi még, hogy előtt 1-2 órával nagyon megfájdult a fejem, kissé hányingerem volt, de alapból sokat fáj a fejem, ezért ezt nem tulajdonítanám PMS tünetnek.
2023. máj. 1. 15:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Nekem 10hónaposan mar csak éjjelre kérte. Akkor volt, hogy 21 napiv véreztem (emiatt). Ekkor szoktattam le inkább.

2023. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, az elég ijesztő, hogy 21 napig véreztél! Remélem nálam nem lesz ilyen.
2023. máj. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!