Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan kulacs, amiből nem...

Van olyan kulacs, amiből nem csöpög ki a víz?

Figyelt kérdés

Ez a mam-os kulacsunk van, de a fiam azzal szórakozik, hogy belefújja a levegőt, így leesik a szelep és kiönti az egészet mire visszakaparintom tőle.

[link]


2023. máj. 3. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk egyedül a kubu vizes palackja vált be, amiből tényleg nem csöpög.
2023. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk is ez a kulacs van, nálunk belefujnonsem kell is csöpög 🙄

A kubus jó nálunk is, de max 2 használatig. Utana az is csöpög

2023. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiamnak Little Dutch kulacsak, eddig még nem csöpögött, ha le van zárva. A szelepet egy műanyag sapkaszerűség tartja amit rá kell csavarni a kupak belső felére, szóval tuti nem tud leesni.


[link]

2023. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A camelbak kulacs elképesztően jó, csak rá kell harapni és úgy szívni, szóval nem 1 évesnek való.
2023. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A dm-ben kapható szívószálas kulacsot tudom ajánlani, nem csöpög egyáltalán.
2023. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a fajta nem csöpög :)

2023. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Nekünk 4 ilyen van, de mint csöpög 😅
2023. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom, mert nálunk tényleg nem csöpög :D

Van egy utazósnak vett 700 forintos pepcos, az folyik, azzal szokott "rosszalkodni" a kislányom, de ezzel a fajtával akárhogy próbálja, nem jön belőle víz (csak ha szívja)

🤷‍♀️😮

2023. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Egy ideig nekünk sem csöpögött én sem értettem, miért mondja mindenki, hogy csöpög, de aztán nekünk is elkezdett. Most már csak úgy be sem dobom a táskába. 😄
2023. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szereti a szívószálast. Van nekünk is, de ha abba teszem a vizet, akkor inkább nem iszik. Meg az nem csöpög, hanem spriccel amikor kinyitja😅
2023. máj. 4. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!