Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 15 hónapos gyereknek 360°-os...

15 hónapos gyereknek 360°-os tanuló poharat, vagy sportkupakos kulacsot vennétek?

Figyelt kérdés
A kubus tetejűt szeretjük, de az csak eldobható. Sehol nem találok hasonló tetejű itató/ tanuló poharat, ez a kétféle tetszik, persze teljesen másak. Nem szeretnék semmiféle csőrt, vagy nehezen tisztítható szelepet.

2020. jún. 25. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En vettem gyogyszertarban szopikas kupakot es mindig cserelem.

Nekunk barmilyen kulacs is volt nem lehetett rendesen elmosni, bebudosodott. Pedig csak viz volt benne

2020. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. De folyton PET palackot használni se jó. A gyerek összenyomja, ill. pár használat után az se tiszta. A kupakja tartósabb, azt is próbáltam, hogy a kupakhoz keresek keményebb flakont, eddig nem sikerült.
2020. jún. 26. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:
16 hónapos lányom sport kulacsból iszik. Nincs semmi baj vele, sűrűn kell tisztítani, mint bármit mást, cumisüveget vagy bármilyen tanuló poharat. Vmikor szívószálasból iszik, azt is ugyanúgy tisztítani kell.
2020. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó a 360-as pohár amúgy, de ki lehet belőle önteni a vizet, ha felemeli a szilikont. Erre elég hamar rájönnek 😀amúgy a mam-nak van kubu szerű tetejű kulacsa. És az mosható mosogatógépben. Ha 2-3 naponta a 65 fokos programon elmosod, nem lesz büdös.
2020. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Náluk a pepcos szívószálas nagyon bevált, 1 éves korától abból iszik.
2020. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyenünk van, 1éves korától használjuk. Nem csöpög, könnyen tisztítható. Szeretjük, csak ajánlani tudom. Csak akkor használjuk, ha megyünk valahova.

360as poharat biztos nem vettem volna, itthon sima műanyagpohárból iszik egyedül (van, hogy kicsit melléfolyik)

15hós fiú :)

2020. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!