Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy képes ilyenre egy anya!?

Hogy képes ilyenre egy anya!?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 10. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szégyentől és a családtól való félelem miatt. Ez valahogy erősebb bennük, mint az anyai ösztönök és a szeretet. Szomorú, hogy ennyire nem figyelnek ezekre az anyákra a szüleik, férjük, családtagjaik. A pláne, hogy a faluban a megesett lányokat szó szerint tökreteszik,kiutálják ha megtartja a babát. Meg tudom érteni a félelmüket, de én a helyükben felvállalnám. Vagy megtartanám, vagy az egyik szülőmnek elmondanám és kérném, hogy vetessük el, nem is kéne elmondani senkinek, hogy ne szégyenkezzenek nmindenki előtt. De szerintem akkor is ezt a szégyent a szülők maguknak generálták az idióta tabutémáikkal, tiltásaikkal meg az iylen "lesz arom a családot" hozzáállással.
2010. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én képtelen lennék megtenni, ha már ott lélegezne a kezemben az a kis csöppnyi baba, aki belőlem van és olyan kis törékeny. Nem tudnám bántani.
2010. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket nem lehet anyának nevezni.Buta K@rvák,kik szexelni tudnak,de a következményt nem tudják vállalni.Probálom a szavakat keresni,hogy mondjak valami okosat,de erre nem lehet.Ugyan ugy büntetném őket,ahogy ők bántak a kicsikkel.
2010. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyetértek mind a három válaszolóval:( szomorú dolog
2010. okt. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!