Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Urtica urens 30ch-t hogyan...

Urtica urens 30ch-t hogyan kell szedni? Vízzel beveszem és ennyi?

Figyelt kérdés

Napi 3x5golyót olvastam itt valahol,de neten kb semmit sem találok róla.

Tej apasztásra kell, mennyi idő alatt hat?


2023. máj. 16. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi akarsz. Hatni nem fog. Csak cukorka.
2023. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyit akkarsz ez nem gyógyszer vagy vitamin,vagy gyógyhatású készítmény hogy túl tud adagolni.
2023. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Nem vízzel. A homeopátiás szerek szedése máshogyan történik, egyrészt étkezéstől függetlenül (legalább fél óra kell elteljen, és vízen kívül mást sem ihatsz ezen az intervallumon belül), másfelől nem használhatsz aromás dolgokat, tehát pl. fogkrém, bármilyen kenőcs stb. sem lehet mentolos, kámforos, a szedés egész időtartama alatt. A golyócskák tárolása is speciális, persze ez függ attól, hogy egyénre szabottak vagy általános készítmények, mert utóbbiak ugye a dobozukban, az azon leírtak szerint tárolhatók. Én szedtem egy időben egyénre szabottan nekem készítettet, azokat a tubusokat, amikben a golyócskák voltak, alufóliába csomagoltan, minden elektromos vagy mágneses tért gerjesztő eszköztől távol kellett tárolni.


A homeopátiában egyébként nagyon sokan nem hisznek. Én tapasztaltam hatást, több esetben is, és mielőtt valaki placebo effektnek mondaná, leírom, hogy három különböző kutyámnál is volt hatása homeopátiás szernek, teljesen függetlenül, más okból, más időpontban... náluk ugye nem lehet azt mondani, hogy azért, mert hittek benne. De legalább olyan sokan vannak, akik arról számolnak be, hogy ők nem tapasztaltak semmit, persze ezt nem tudni, hogy pl. betartották-e a kezeléssel, beszedéssel kapcsolatos dolgokat, amit föntebb leírtam. Meg hogy hányan próbálták csak autodidakta módon, a neten olvasottak alapján, és használtak esetleg nem megfelelő szert stb.

Na most biztosan le leszek pontozva. :)

2023. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!