Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladàs? Egy honapos a...

Mellgyulladàs? Egy honapos a fiam. Nem szoptatok ket hete. Szedtem az Urtica Urens C30 apasztàsra. Most elfogyott es tegnap ota durvan faj a mellem. Fejem harom orankent hogy megkonnyebbuljon.

Figyelt kérdés

Hideg borogatast teszek ra.

Most delutanra kis piros pottyok lettek mindketton....

Persze faj is hiaba fejem, de apasztasnal allitolag csak megkonnyebbulesig kell fejni.

Mit csinaljak? Mikor apad el vegleg?!



2020. okt. 25. 17:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
12%
Miért apasztod?
2020. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha van benne csomó mindenképp masszirozd, akkor is ha fáj és fejd mindenképp.

Ez mi ami szedsz mert ha valami homeopátia cucc, akkor nem csoda ha nem használ...

2020. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok szoptatni es nem is akarok, kellemetlen, faj es csak ideges leszek amit a gyerek is erez. Sajnalom, tudom neki jo az anyatej, de nem ilyen aron.
2020. okt. 25. 17:24
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Fejjed kérdező. Fejessel viszonylag hamar elapad de nem napok alatt. Lehet hetek. De mindenképp 3-4 óránként fejj egy picit. Látni fogod hogy csökken akkor told picit Kia fejesi időket.
2020. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
21%

Ezek szerint 2 hét alatt már rájöttél, hogy nem tudsz szoptatni? Ha fáj, az azért van, mert nem jól van mellre helyezve. Ha jól rakod rá, semmilyen fájdalmat nem kellene érezned. Vagy esetleg bimbóvédőt próbálj ki. Nem rábeszélni akarlak, ha nem akarod, nincs azzal semmi gond. Viszont amit írtál homeos bogyó, azt nekem pont hogy tejserkentésre ajánlotta a védőnőm..

A meleg vízzel is óvatosan, arra beindul a tej, próbálj langyosabb vízben fürödni. És ahogy a 4es is mondja, 3-4 óránként egy picit. Nekem volt mellgyulladásom, borzasztó fájdalmas, figyeld nagyon.

És inkább hívd fel a dokidat, hogy írjon fel neked olyan bogyót, ami elapasztja. A homeos bogyókkal nem sokra mész.

2020. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ha meleg a melled, csomót érzel benne, és esetleg lázad is van, az már mellgyulladás, ami nem játék, akár be is gennyesedhet. ebben az esetben inkább keressd fel az orvosod.
2020. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Először is hagyd a homeos szart. Majd apasztáshoz hidegborogatás, fejés, hogy ne legyen csomós és ne feszüljön,de ne sokat. Több hétbe fog telni. Nem tudom orvosi indok nélkül lehet e gyógyszert kérni apasztásra. Amúgy,ha olyan típus vagy, akinek sok a teje, szívás.. Nekem 2,5 hónap alatt nem állt be, pedig már nem szopizik azóta éjjel, de minden hajnalra úszok a tejben...

Amit leírsz, az tejcsomó miatti gyulladásnak tűnik. Masszírozd ki a csomókat jó forró víz alatt, most meleggel is borogathatod, fejj kicsit,de csak kicsit többet. A tejláz szar dolog és el is tályogosodhat sajnos.

2020. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha tudod hogy jó neki,legalább lefejve add neki oda..
2020. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Ez sose apad el, megőrülök....

Van hogy ket orankent fejni kell mert ugy faj mintha kest forgatnanak benne es meg is van duzzadva.

Kb 60-80 ml jon le a kettobol.

Iszom a zsalyateat is.

Mikor lesz ennek vege?!

2020. nov. 4. 10:05
 10/31 anonim ***** válasza:
Irass fel nőgyógyásszal rendes gyógyszert akkor. Na tessék neked meg dől a tej. Nekem még tejbelövellésem sem volt 😂 ez olyan Murphy.
2020. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!