Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek beteg az első gyereke,...

Akinek beteg az első gyereke, miért vállal másodikat, harmadikat, negyediket?

Figyelt kérdés
Utána meg sírnak, hogy nem thdják fizetni a gyógyszereket...

2023. máj. 16. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem sírok. Egyébként mert "megérdemlem", hogy legyen egy egészséges gyerekem is és átéljem azt is, milyen az, ha egy gyerek egyszer kirepül és önálló boldog felnőtt lesz. És nyilván az odáig vezető utat.
2023. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. De meg van az esélye, hogy ilyenkor mind beteg lesz. (Nagyobb az esélye.) Ha nem sírsz, akkor nincs baj!
2023. máj. 16. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem öröklődő, akkor miért is lenne nagyobb esélye?

Csak pont akkora esély volt, mint az elsőnél. Mint bárki másnak lett volna.

De arra is fel voltunk készülve.

2023. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen betegségről van szó. Ahogy előttem írták, ha nem genetikai, akkor simán van rá esély, hogy a következő gyereknék semmi baj nem lesz.
2023. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, milyen alapon beszélsz bele abba, hogy mások miért vállalnak vagy miért annyi gyereket vállalnak?

Én megmutatnám neked, hol nyalhatod ki.

Az más kérdés, hogy nem is panaszkodnék.

2023. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet mire kiderült az 1.gyerek betegsége, már megvolt a 2., akár a 3. gyerek is.
2023. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
mert felelotlenek.
márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!