Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nevekrő...

Mit gondoltok az ilyen nevekről? Hogy például a Lili és a Hanna ilyen gyakori lett.

Figyelt kérdés

Ahova járok táncolni 3 Lili van (köztük én is) 3 Hanna, 3 Réka, , 2 Luca,2 Kincső, 2 Emma.

De vannak például ritka nevüek is.

Annabella, Helka, Szaffi, Panka, Laura, Kála és Dia.



#név #Hanna #Lili #Felkapott nevek #Ritka nevekről mi a véleményed
2023. máj. 20. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az én lányom egyik nevet sem viseli. A többihez meg semmi közöm.
2023. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Most ez a divat, természetes, hogy sok van. Épp ezért 20-25 éven belül megunják az emberek is újra mindenki Erzsébet meg Mária lesz.
2023. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján választottam nevet, hogy mennyire gyakori, és pár év, és más lesz a divat.
2023. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok róluk különösebben semmit. Nem olyan rosszak. Bár én nem nevezném el így a gyerekeimet.
2023. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felkapottak, ugyanakkor normális nevek nagyon. Régen meg mindenki Bözsi meg Kati volt, mindaddig míg férjhez nem ment, mert akkor már saját neve sem volt, Kis Józsefné lett azt csá.
2023. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak névdivatok.

A Laura amúgy nem ritka, tavaly 11. volt a listán. A Panka is gyakori.

2023. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy mikor az uram született, minden kislány Andrea volt, lásd a sógornőm is. Aztán mikor én születtem, anyámék valami különlegeset akartak adni, Henriett lettem, és mit ad isten, a nyolcvanas évek eleján valahogy rengeteg szülőnek jutott eszébe pont ugyanez a roppant ritka név, és hárman voltunk Henik az osztályban.

Amúgy mind szép név, amiket felsoroltál.

2023. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden korban voltak nagyon gyakori nevek.
2023. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék senkit megsérteni, de az én egyéni ízlésficamom szerint a Lili legalább olyan csúnya név, mint a Hanna. Valószínűleg sosem fogom megérteni, hogy hogy lehet évek óta toplistás név.
2023. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!