Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg annyira elcséptelt...

Tényleg annyira elcséptelt illetve tucatnév lett a Hanna?

Figyelt kérdés
Régóta örök kedvenc név de elbizonytalanodtam, mert évek óta top név és sokak szerint elcsépelt meg minden 3.kislány az oviban Hanna. Más nevet valahogy nem tudnék elképzelni, tényleg kiszúrás lenne neki ha ő is Hanna lenne? Mostanában adta valaki a Hanna nevet kislányának és tett az ilyen véleményekre?

2022. okt. 11. 15:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki ezt a nevet adja, tesz rá. Igen, évek óta a legtöbbet adott név, az MTA minden évben kiadja a 100-as listát a leggyakrabban adott nevekről, 2022-ben is első volt a Hanna. Ez a leggyakoribb. És akkor mi van? Igen, rengeteg Hanna kortársa lesz.
2022. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
*2021-ben
2022. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne kiszúrás? Amikor én voltam sulis, volt vagy három Ildikó és 3 Zsuzsanna az osztályban. Ezek voltak tucat nevek. Mindi lesznek, csak idővel változik, hogy mi. Ha titeket nem zavar, hogy minden utcában van egy Hanna, akkor adjátok! Én konkrétan nem szeretem a tucat neveket, de nem nekem kell, hogy tetszen. A gyereknek nem lesz ebből semmi hátránya. Max néha nem tudja, kinek szólnak, de ettől nem fog sérülni.
2022. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A lányom csoportjában 9 kislányból 4 Hanna, 1 Anna.

A fiam elsős, náluk 6 lányból, 2 Hanna.


Igen, tucat név, de ez ne érdekeljen.

2022. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 90-es években 3 Renáta és 3 Veronika osztálytársam volt általánosban. na és? valószínűleg ha a leggyakoribb név akkor neki is lesz legalább 2 ugyanolyan nevű csoport-/ osztálytársa. 🤷‍♀️
2022. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez tetszik, akkor szerintem add ezt.

Igaz sok kislanynak Hanna a neve, de hat istenem.. Regen meg mindenki Bozsi meg Julianna meg Juliánna volt.

Nekunk kisfiu és Alex lesz, erre is azt mondtak, hogy ciganyos XD

2022. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hivjad Johannának
2022. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok tucatnév tetszik, és az, hogy sok embert hívnak úgy, nem tartana vissza attól, hogy a gyerekemnek adjam.

A "Hanna" nekem egyáltalán nem tetszik, de nem azért, mert a közvetlen környezetemben minden 2. anyuka azt a nagy bejelentést tette az elmúlt 10 évben, hogy erre névre fogják keresztelni a kislányukat... Csak nem tetszik, nekem olyan ridegen hangzik - de ez egyéni szocproblem :)

2022. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%
Kanna?
2022. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Mindkét gyerekem neve benne van a top10-ben, de nem érdekel. Nekünk ez tetszett. A mi ovinkban egyébként nincs Hanna nevű kislány (4 vegyes csoport van).
2022. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!