Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen nevet...

Szerintetek milyen nevet adjak a kisfiamnak?Tudnátok segíteni név ötletekbe?

Figyelt kérdés
Vannak már név ötletek de nagyon bizonytalanok vagyunk.

2023. máj. 21. 19:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ármin vagy Soma. Én csak azért nem adnám az Ármin nevet, mert anime rajongó vagyok és az egyik kedvenc karakterem is Armin, de ez csak az én szocproblémám. XD


Milen semmiképp a Milán miatt, akkor már inkább Milos. Noé túl bibliai név, a Márkó nevet errefelé csak c típusú állampolgároktól hallottam. A Márk szép.

2023. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Soma,Ármin(Ágoston).
2023. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%

1. Milen


2. Noé


3. Ármin


4. Márkó


5. Soma


Ezek közül csak a Noé-t adnám. Vagy a Márk ó-nélkül a végén, mert a végén ó-val nekem becézett hatású; olyan, mintha a Márk-ot becéznéd. Mint pl Zsolti végén az i-betű. Szóval,ha csak ezek közül lehet választani, akkor Noé.


Ármint , & Milen-t túl lányosnak találom; a Milen nekem még picit lányosabb/lágyabb, mint a Milán; ráadásul a Milen mégjobban "tejes" hangású; pl nem tud védekezésből visszaütni; mert elfolyik a keze, mintha tejből lenne. ( A milk-re hasonlít, arra asszociálok róla.) Az Ármin meg nekem olyan lágy, olyan kis ragyogó; kis bájos, mint egy virág.


A Soma nevet meg egyszerűen "csúnyácskának" találom; bocsi.

2023. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!