Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az apáról?...

Mit gondoltok erről az apáról? Mit mondanátok a gyereknek?

Figyelt kérdés
Elválva neveljük a gyereket már 8 éve. Most először lesz családi nap a gyerek osztályában(3. osztály). Én aztmondtam a szülőin hogy én is és az apja is megyünk,úgy gondoltam, hogy el tudjuk viselni egymást addig az apjával. Ő ma telefonon közölte velem, hogy ha én is megyek akkor ő nem megy mert nekem nincs egy normális márkás ruhám csak olyan kínaisak meg ilyenek. Neki normális, drága, márkás Nike, Adidas, converz, stb... ruhája van. Nem mutatkozik velem együtt mert nincs normális ruhám. Most magyarázhatom el a gyereknek, hogy valamelyikőnk nem megy vele.

2023. máj. 30. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj aludni, holnap suli.
2023. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokàsos márka fétised kamugyuri
2023. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Mikor megcsinálta a gyereket márk@s ruhában voltál?
2023. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy köcsög csak kíváncsi voltam, hogy mások hogy reagálnának. Persze, hogy elmegyek a gyerekkel, ő meg csinál amit akar.
2023. máj. 30. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám kamunak a kérdést. Gyerekemet évekig kinézték a suliba. Mert nem márkás ruhákba járt.

Ha szégyell( t ) mert nincs ilyen ruhád, miért nem vesz neked egyet?

És gyerekeinek megveszi a márkás cuccokat??

Hogy sikerült a családi nap??

2023. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!