Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bergon XSPR babakocsiddal meg...

Bergon XSPR babakocsiddal meg vagy/voltál elégedve? Második babakocsinak kellene, csak helybéli sétákhoz téli babának!?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető a kérdésed,mi az hogy második kocsinak? Második kocsinak azt szokták hivni,ha van valkinek egy kocsija,és amikor már nagyobb a baba lecserélik egy kisebb könnyebb sportkocsira. Ezért nem igazán értem,mert a Bergon az egy hatalmas böhöm,második kocsinak minek ekkora kocsi?Mennyi idős a babád? EGyébként én nem választanám a mérete a sulya és a nem bolygositható kerekei miatt.
2011. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van egy lányom, neki anno olyan kocsit vettünk, aminél az vol t afő szempont,hgy könnyű legyen mert emeleten laktunk, és hoyg kicsire csukható legyen mert kicsi a csomagtartóm, illetve hoyg multifunkciós legyen, tehát minden tartozék egy vázra tehető legyen.


Szuper ez a kocsi, be is vált (Titi -Trion),de nem igazán öblös, elég kicsi és vékony az anyaga a textiljének. Nagyon praktikus, és mivel elég sokat utazunk ezért ez szuper.


De mivel azóta kertes házban lakunk, szeretnék egy nagyobb kocsit, egy jó nagy "böszme" kocsit, mivel most már nem baj,hogyha nehéz, nem baj,hogyha nem lehet kicsire összecsukni, és nem is kell hozzá hordozó, csak legyen meg a sima kocsi aminek dönthető a támlája.


Olyan zömökebb fajta legyen.

Ezt találtam,ezért a kérdés, mert nem tudok róla semmit.


Köszönöm a választ.

2011. szept. 26. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van,és nagyon meg vagyok vele elégedve,tavaly szeptemberben született a kisfiam,télen is jól körbe tudtam bugyolálni,van benne hely bőven.Alig ment be hozzá a hideg levegő ha teljesen lehajtottam a karimáját.Mi falun lakunk,vannak elég rossz utak,jó hogy ilyen nagy kereke van,és nem akad el,az igaz hogy kanyarodni nem egyszerű vele,egy kicsit meg kell emelni,de ide falura ma sem vennék másformát.Ha hasra tettem benne a babát,bőven volt neki hely játszani is,szóval szerintem kényelmes.Most egy éves a kisfiam,most sportkocsinak használjuk,így is meg vagyok elégedve vele.
2011. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Fura,én találtam olyat ebből a fajtából,aminek bolygósítható a kereke...vagy akkor is nehéz tolni?

2011. szept. 26. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon Cross van. Két gyerek volt már benne. Mindent kibír. Vaskos, vastag huzatú, ideális téli kocsi. Még a hordozó is éppen belefér. Mi nagyon szeretjük, strapabíró!
2011. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen,tényleg van bolygós is,az kb 10e ft-tal több lett volna,úgyhogy nem is gondolkodtam rajta,de azt biztosan nem nehéz tolni,amúgy ezt sem,csak kanyarodni rossz.
2011. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!