Mit választanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egy családi házat, most jelenleg panelban lakunk albérletben. De van két lehetőség: az egyik, hogy az egy éves kisfiamat bölcsibe adjuk és én először 4, majd 8 órában vissza megyek dolgozni, így 1-2 éven belül tudunk költözni. Vagy itthon maradok legalább 2 vagy akár 3 éves koráig és akkor 5 év is kellhet hozzá... Nyilván jó lenne ithhon a kisfiammal, de az is az ő érdeke, hogy legyen saját udvarunk, ahol játszhat.

2023. jún. 8. 18:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Amikor 8 hónapos volt a fiam, szóba jött, hogy el tudnék helyezkedni egy új helyen. Jó fizetés, jó munka. A munka akkor lett volna aktuális, amikor 1 éves lett a kicsi. Mehetett volna bölcsibe, hely is volt, de nem akartam. Túl kicsi még 1 évesen hozzá. Borzasztó volt belegondolni, hogy esetleg lemaradok az első lépésekről, az első szavakról.

Nálunk az autó vásárlás ilyen helyzet most. Ha visszamennék dolgozni, akkor vehetnénk egy újabbat. De úgy döntöttünk, veszünk egy öregebbet, 1-2 évre jó lesz az is. Aztán majd veszünk újabbat, fiatalabbat később. Ez az idő, amit most a kicsivel töltök, nem jön vissza. Minden nap csinál valami érdekeset, valami újat, valami irtó cukit. Brutális ütemben fejlődik, minden nap egy csoda vele. Nem mondanék le erről.

2023. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én a kertes házat választanám de az én vagyok. Én nagyon utálok panelban lakni, de attól is függ persze, ti konkrétan hol laktok, mennyire bírjátok.

Nektek is sokkal egyszerűbb ha inkabb kiviszitek a gyereket az udvarra, ha már otthon mindent szét akar szedni, mint lemenni a játszóra, és fél óra múlva hazajönni, hogy aztán minden menjen elölről. Ha kert van, eleve tobbet tud kint mozogni, a házban kevesebbet fog rosszalkodni. Attól függ, milyen természetű a gyereketek, meg nektek mik az igényeitek.

Az én fiam más okbol amugy 1 évesen ment bölcsibe napi 4 órában, később fokozatosan több időre, de ezzel semmi gond nem volt. Azzal sokkal inkább h a panelben nem tudta kiélni a mozgás iránti vágyát.

2023. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!