Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apa itthon minden nap vagy a...

Apa itthon minden nap vagy a biztosab külföldi munka inkább?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a férjem munkanélküli lett, sajnos, vagyis lesz, augusztus 1-től, addig még állásidőn vannak. Utána tud munkanélkülit igényelni, de azt néztük kb csak 200 ezret kapna egy hónapra,mert maximalizálva van. Bezárt a telephely, amit vezetett. Addig sem kell már bemennie dolgozni, de fizetést még kap 2 hónapig, illetve kapott 2 millio ft "búcsúpénzt" ezen felül..

Félretett pénzünk van pár havi összeg ezen felül.

Én dolgozok, keresek 460 ezer nettót. Most eléggé elkeseredett, egyik ismerőse aki Németországban dolgozik, mondta hogy tud ott munkat neki, menjen, akár már jövőhéten.. Először azt mondta nekem megy, de aztán meg azt mondta, hogy akkor alig látná a 4 éves lányunkat, aki nagyon extrán apás. Viszont így meg azért bennünk van az is, hogy mikorra talál itthon új JÓ munkát (Budapest mellett élünk Üllőn)

Én néha hajlok felé hogy vállalja el inkább a külföldi munkát, 3-4 hetente járnának haza. Akinek hasonlóan van hogy bírja a gyerek? Nem tudom mit csináljunk.


2023. jún. 9. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
95%
Erről még fognak oszlatni a vélemények,én azt mondom,én sem bírn 3-4 hétig nélküle.Nekem az úgy nem házasság,és gyerek szempontból rosszabb mint a hétvégi apuka pl egy válas után.Lesz aki máshogy gondolja majd.
2023. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
98%
És amúgy meg az agglomerációban nehogy ne találjon már munkát.
2023. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
98%
Itthon keresnék munkát, lehet augusztusig talál is. A gyerek fontosabb. Éhenhalni a leírtak alapján nem fogtok.
2023. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
100%
3#-as véleményét osztom én is. Augusztusig simán találhat,fizetést is kap addig,a "bánatpénz" sem egy kevés összeg azért(szerintem). A leírtak alapján azért nem olyan rossz a helyzet..
2023. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném menni. Te sem keresel rosszul, van megtakarítás, férfiként addig fog találni itthon is.

Nekem a habzsi-dőzsizés nem érne annyit, hogy szétváljon a család. Inkább megoldanánk annyiból az életet, amennyink van.

2023. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
98%
Ha már most tudja, hogy augusztus 1-től nem lesz munkája, akkor miért a munkanélküli segély a terv? Augusztus 1-ig még több mint 1,5 hónap van, addig Budapesten/Budapest agglomerációjában százszor talál munkát.
2023. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
Nem az a terv szerencsére, csak opció. Már keres, frissíti az önéletrajzát, jövőhéten elkezdi küldözgetni.
2023. jún. 9. 18:09
 8/78 A kérdező kommentje:

Most azt mondja ad egy esélyt itthon, hátha lesz valami mielőbb, de nyáron sajnos elég nagy a pangás :(

Amúgy igazatok van, a lányunk szerintem totál kiakadna, néha ha csak 1 nap tovább dolgozott már kérdezgette mikor jön már.

2023. jún. 9. 18:11
 9/78 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem felelne meg hogy 3-4 hetente látom a férjem. A gyerek se örülne, apuka se örül. Ezek miatt nem vállalnám.

Együtt mennénk külföldre vagy nem mennénk inkább.

Esetleg hosszabb ingázás vagy országon belüli költözés ilyesmi jönne szóba.

2023. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
89%
Hárman vagytok, nettó 460 nem elég?:O (amíg nem talál munkát)
2023. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!