Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy működik az újszülött...

Hogy működik az újszülött inkubátor?

Figyelt kérdés
Tudják, hogy ki tette be a babát? muszáj korházban szülni?
2010. okt. 11. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van az inkubátorban egy érzékelő, ami érzékeli a babát, így kigyullad egy lámpa, ha beteszik a babát. Utána a nővérkék 15 percet várnak, hogy el tudjon köszönni anyuka a babától, és el tudjon menni, aztán mennek, és beviszik a babát az újszülött osztályra. Nem kell hozzá a kórházban szülni, bárki beteheti a kicsit!
2010. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem, nem tudják, nem is akarják megtudni. Ezért várnak 15 percet, hogy az anya biztosan elmehessen.
2010. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2010. okt. 11. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Miért érdekel ez a kérdés?


Inkább adja örökbe,de én nem hagynám ott.


Ha elhagyni eltudja valaki,akkor vállalja is fel szerintem.

2010. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem mindenkinek van rá módja:)
2010. okt. 11. 21:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló, te miről beszélsz? AZ inkubátor pont azoknak van, akik "megesett" nőként titkolják, mert vagy a család, vagy a falu pellengérre állítaná őket!

Vagy szerinted ne hagyja az inkubátorba, hanem tegye zacskóba?

Nem mindenki olyan bátor, hogy vállalja a babát, hiszen a mai világban még nagyon sok helyen szégyenként tekintenek a leányanyákra.


Szerintem az inkubátor tökéletes megoldás, hiszen ezek a babák is örökbefogadó szülőkhöz kerülnek, és az anyuka sem kell úgy érezze, hogy vége az életének.

2010. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De ilyenkor nem kell hagyni lemondonyilatkozatot ahhoz, hogy mas orokbe tudja fogadni? Mert olyat is hallottam, hogyha szules utan a korhazban hagynak babat es az anyuka nem mond le rola, akkor hiaba varnak babara ezren, akkor sem lehet orokbefogadni Ot.

Inkubatorban hagyasnal is van ilyen? Mert nevtelenul meg gondolom nincs ertelme a nyilatkozatnak.

2010. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az inkubátoros sztorinál a lemondó nyilatkozat maga az, hogy otthagyta. Ilyen esetekben 6 hét áll az anya rendelkezésére, hogy "visszacsinálja", hat hét elteltével beáll a lemondó nyilatkozat hatálya, és a babát örökbeadják.
2010. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. okt. 11. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha kórházban szülsz,biztonságosabb.Szerintem el kellene,hogy lássanak,nehogy sok vérveszteség legyen,stb,és ott is örökbe adhatok,talán a gólyahíresek "viszik" el.
2010. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!