Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Mit gondoltok?...

Mitől van ez? Mit gondoltok? Sokakat őrületbe kergetek vele.

Figyelt kérdés
Ha meglátok az utcán egy kisgyereket,feltudok visítani h.úristen de édes. Meg néha,hogy de jó lenne babázni. Ilyenkor a környezetem megütközik. Akié a baba az elmosolyodik rajta. 20éves vagyok,tanulok,nincs se pasim,se jövedelmem,tehát semmiképpen nem sajátról van szó. Anyukám viccelődik. Nem vagy te még ehhez fiatal? Ezek egyszerűen azt jelzik,hogy egyszer majd szeretnék gyerekeket?
2010. okt. 12. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mitől van ez? Attól, hogy szereted a kisgyerekeket. Nem vagy már 15 éves hogy ez furcsa legyen, ebben nincs semmi furcsa nem tudom miért találják annak. Nekem inkább az a furcsa hogy azt kérdezed hogy ez jelentehti azt hogy szeretnél-e majd gyerekeket....


Én is, húgom is kislány korunk óta bolondulunk a kisbabákért, nekem két hónapja született, húgom pedig a leglelkesebb bébiszittere, most 22 éves.

2010. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát azt én se tudom mért tartják furának,de köszi=)
2010. okt. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!