Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Raid szúnyogirtó lapka egy 8...

Raid szúnyogirtó lapka egy 8 hónapos baba mellett okozhat gondot? Van szunyogháló az ablakon,az ajtón,mégis bejonnek ezek a rohadt szúnyogok,nem szeretném,hogy megcsīpje a gyereket.

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Inkább ne használd, károsabb,mint egy-egy szúnyigcsípés
2023. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem ajánlatos. Nagyobb gyereknél sem használtam.Sztem nagyon káros
2023. jún. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

En hasznaltam tavaly nyaron a 3 honapos fiam mellett.

Ugy volt,hogy az agy a szoba egyik vegeben volt,a szunyogirtot pedig a szoba masik vegebe tettük ...

Muszaj volt hasznalni mert a nagyobbik gyerekem brutal allergias a szunyogcsipesre es mivel egy szobaban aludtak nem tudtam elkuloniteni oket .

Nem lett baja a fiamnak.

2023. jún. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, amikor nagyobb volt használtuk. Kérdezz meg olyat aki ért hozzá. Attól hogy a szunyogra káros egyáltalán nem biztos hogy emberre is káros.
2023. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ugy irjak,hogy minimum ket méterre legyen az agytol a cucc,es ugy biztonsagban hasznalhato.
2023. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg, ha érdekel alternatíva, én 100% szegfű illóolajat használok sminklemosó korongra cseppentve, és úgy távoltartja a szúnyogokat, hogy idén 1 db csípte meg. Pedig 10 percre lakunk a Dunától, itt este 7 után már nem lehet kimenni, annyi van.
2023. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A raid family elvileg már 6+ hónapos korú gyerek mellett használható. Én a 3 éves mellett ezt a fajtát használom.
2023. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!