Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hós gyerek mellett milyen...

5 hós gyerek mellett milyen szúnyogírtót lehet használni?

Figyelt kérdés
Az elektromosat tudtommal nem lehet. Az ultrahangos szúgogírtó mit sem ér, vígan csípkednek tőle. Szúnyogháló nem opció, az ajtót ials nyitva szoktam néha hagyni a szellőzés miatt (magánház). Valami jó és erős kellene, ami biztosan kinyírja a szúnyogokat vagy elriasztja és nyitott ablak mellett is lehet használni, mert éjszaka nagyon meleg van, jól esik a picinek is ha nyitott ablaknál alszunk. UV-fénnyel működő szúnyogírtónk is van (amelyik megsüti, megrázza a vérszívókat) de nagyon erős a fénye, a gyerek nyugtalanul alszik mellette. Tanácsok?
2017. jún. 23. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi vape használunk.4 hos
2017. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dzseri ***** válasza:
57%

lehet kapni szúnyogriasztó muskátlit, citromos illata van, nem tudom, hogy ténylegesen működik e


a lidl-ben épp akciós tegnaptól

699 Ft/db

2017. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elektromosat használni!
2017. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló, baldachin + elektromos riasztó ez van jelenleg
2017. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lidlben most vettünk hétfőn ledeset. Szerintem semmi akadálya, hogy olyat használjatok. Media marktban is láttam.
2017. jún. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vape kid elektromosat hasznalunk
2017. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos külön felhívta a figyelmem annak idején, hogy szúnyogírtást csak porszívóval végezzek.
2017. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!