Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy éltétek meg a második...

Hogy éltétek meg a második baba születését? Jobban féltetek, aggódtatok, mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Novemberre várom a második babámat. A kisfiam közel 5 éves (2 hónap híján) lesz addigra. Sokkal jobban izgulok (már most is) mint az első baba előtt.

Nem tudom miért van ez, de rendesen aggódok, nagyon vegyes érzelmeim vannak a legtöbbször. Pedig szép terhességem van, mindenki örül a csaladban (én is), ráadásul úgy néz ki, most kislány érkezik, szóval teljes lehetne az öröm. Mégis felek.


2023. jún. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sokkal kevésbé.
2023. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.egyaltalan nem aggodtam.
2023. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokkal nyugodtabb voltam, mert tudtam nagyjából mire számítsak, nem volt idegen a helyzet.
2023. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már minden rutinból ment
2023. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En azon izgultam hogy ne legyen semmi baja. De már tudtam hogy mire megyek oda
2023. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!